Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha szórakozóhelyen helyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szórakozóhelyen helyen vagyok mit kell mondani a kiszemelt lánynak ha fel akarom szedni egyszeri alkalomra?

Figyelt kérdés
Egyáltalán honnan lehet azt tudni hogy melyik lány ilyen könnyűvérű?

2012. ápr. 25. 13:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Na, újabban már ez is külön tudomány? :-)

Ha elég könnyűvérű és jól nézel ki, illetve jól tele vagy pénzzel (vagy elő tudod adni), akkor bármit mondhatsz, össze fog jönni. Ha nem, akkor meg lehetsz Cyrano is, az sem fog segíteni.

2012. ápr. 25. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Gumival mennyi?
2012. ápr. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
"Cső!Jössz?"
2012. ápr. 25. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

az első válaszoló nagyon kamu, de kb percenként benyögik ezt a sort.


Na figyelj:


üres pénztárca, 60 kilo, 170 centi, gyerekpofa, haverok nélkül

ez vagyok én


egy este 4 nővel kavartam (= smár)


ebből 1-nek kértem csak el a nevét, de csak mert 1kor hazamentek


egy ilyen 172-3 centi magas, szőke, szolis diszkós picsusz


tegnap megdugtam, ugy hogy este 10-kor felhivtam, és benyögte Ő, hogy nem futnánk e össze. Összefutottunk, hajnal 1kor már az ágyamban volt.


ja és szeptemberben még azt se tudtam hogyan menjek oda egy lányhoz bárhol.


hallgatom a cáfolatokat.


(am most gondold el, benyögte az ágyban, hogy aznap már dugott egy pasival...PFUBZMG...ilyen nőket többet soha)

2012. ápr. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!