Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Melyek a netes társkeresés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyek a netes társkeresés hátrányai?

Figyelt kérdés
Netes társkeresőkre gondolok elsősorban.

2016. ápr. 13. 08:08
 1/10 anonim ***** válasza:
76%

Ja hogy a netesre gondolsz? A kérdésből nekem először a netes ugrott be. :)


Egyetlen hátránya van, mégpedig az hogy nincs előnye.

2016. ápr. 13. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Akivel egy hullámhosszon vagytok messze lakik.

Nem pontosan tükrözik a feltöltött képek a valóságot

Lehet nem lesz kémia.


Ezek benne vannak a pakliban. Személyszerint semmi problémám nincsen vele, én is neten ismertem meg a barátom, egy játék fórumon. 4 éve együtt vagyunk már és minden jó

2016. ápr. 13. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
76%

Leírom hogy zajlik a dolog.

Átlagos no felregisztral. Az elso par levélre visszair. Aztán nem győzi a sok érdeklődés, nem ír vissza, ha vissza is ír max lerendezi, egy-ket szoval, mondattal. Egy hét utan miután olyan 300 pasi irt ra, mar egy beképzelt hercegnő, csak 1-2 embernek ír vissza. Nyilván akinek a legjobb a fényképe, esetleg, nagyon eredeti a szövege. Nem ítélem el, nyilván ha no lennék en is igy gondolkodnek. Viszont van egy bibi a dologban, a tobbi no is igy gondolkodik, hogy felső 3-4% al fog levelezni találkozni. A felső 3-4%a a pasiknak mivel ok is népszerűek, ezert sokkal kényelmesebb, h csak szexet akarnak. Mert ha az a lany nem jön össze majd a következő össze fog. Igy a nők konzekvenciaja, a férfiak a társkeresőn csak szexet akarnak.

Ha egy átlagos ferfi vagy nem a 3-4% akkor, ugy fogod magad érezni, mint egy szellem. normális profilom van, normális képekkel, elküldök naponta 20 levelet, s jóformán semmi válasz nem jön ra. Befizetsz x mennyiségű pénzt, azzal nyersz par extra kattintást a profilodra, de kb semmi eredmény.


Itt az átlagrol beszélek.

2016. ápr. 13. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Néhány hete egy kedves barátom megkérdezte, milyen a jó társkeresős profil, mivel nyisson egy nőnél.

Nos, ami nálam kizáró ok:


Félmeztelen kép

Pózolós hülyegyerek kép

Úgy áll az autója mellett, hogy latszik, hogy azzal akar csajozni.


A Férfiak 95%-a annyit ír első üzenetben összesen, hogy milyen napom van, hogy vagyok. Mivel nem ismerjük egymást, nekem ez elég furán jön le, illene néhány sort azért magáról is írni, de nem sokan veszik rá a fáradtságot.Illetve hihetetlen az emberek helyesírása...


Az a néhány üzenet ami ezen a nem túl szigorú szűrőn átmegy, már érdekel annyira, hogy válaszoljak.


Az első randin sokszor nincs meg a kémia, vagy rájövünk, hogy egy estét sem tudunk atbeszelgetni. Ha valakit személyesen ismerek meg rogton, annál Nincsenek ilyen problémak.

2016. ápr. 13. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

#4


Több ilyen hölgy kellene, mint Te. Én írok 2 oldalt és sosem értékelik. Már haveronál is utálom, mikor egy hosszas kifejtésre annyit reagálnak, hogy "xd"

2016. ápr. 13. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én nem osztom azt a nézetet, hogy a netes társkeresők rosszak. Kb 1 évig tök jól szórakoztam ott.

Egyébként jelenlegi kapcsolatom is onnan van, több mint egy éve.

Szerintem attól függ, hogyan fogod fel?!

Nem szabad túl komolyan venni, nagyon sok pasi és nő is csak sex miatt fent, nem gondolják komolyan. Én mondjuk nem ezek közé tartozom, de persze semmi jónak nem vagyok az elrontója sem :)

Viszont nagyon sokat randiztam és beszélgettem, és rengeteg érdekes dolgot meg tudtam az emberekről. Nagyon szórakoztató volt. Aztán úgyis kialakul, van akivel csak egyszer találkoztunk, mert nem jött be a dolog. Nekem pozitív tapasztalataim vannak, jó fej embereket ismertem meg, és csak azért nem alakult ki kapcsolat, mert nem ugyanazt akartuk, vagy valami más körülmény miatt.

Persze sok ott is a hülye, mint mindenhol...

Ezeket ki kell szűrni. Találkozás előtt mindig sokat beszélgetni, és több fényképet kérni, minél többet kérdezni, sokat megtudni, olvasni a szavak mögött.

Egy jó tanács: nős pasiknak ne dőlj be! :)

Én nagyon élveztem ezt az időszakot! Jó móka volt!

2016. ápr. 13. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nekem inkabb rosszak a tapasztalataim. Egy zaklatom is tarskeresorol szarmazik, valamint voltak nehanyan, akik azt hittek, a baratnojuk lettem attol, hogy talalkoztam veluk. Ezek a fajtak a legidegesitobbek. Azokat vegkepp nem ertem, akik 40+ pasikent ram hajtanak, megis mit varnak az elutasitason kivul? Meg nem beszeltem a nogyulolokrol, akik szerint a kedvesseg a legnagyobb erenyuk, de ha nemet merek mondani, en vagyok a szemetlada, utalatos, felszines r**anc.


Nem tudom, fiu vagy-e vagy lany, de ritka beteg emberek is vannak ott, nem kevesen. Inkabb egyedul halok meg. :'D


23L

2016. ápr. 13. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
#4 tudod ez egy paradoxon. Ha nem érdekel téged a másik, akkor minek írjon magáról többet? :)
2016. ápr. 13. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
2016. ápr. 13. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Előny, olyan emberek közül tudsz válogatni akikkel soha nem találkozol, és relatíve gyorsan


Hátrány:

Átlagos nők és a szőke hercegek el vannak szállva maguktól

Csajok képen jók, életben kevésbé :D

Nehéz az érdeklődési körödnek megfelelő párra lelni

Nehéz egy randit összehozni, és általában az sem sikeres a fent említett ok miatt

2016. ápr. 14. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!