Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van még rajtam kívül olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még rajtam kívül olyan férfi, akinek eddig az egész életében egyáltalán nem voltak jelen a nők?

Figyelt kérdés
Konkrétan arra gondolok, hogy sem társasági, sem munkahelyi/iskolai stb. szinten nem volt kommunikációs kapcsolatban egy lánnyal sem. A középiskolában egyáltalán nem volt csaj osztálytársam, de az egyetemen is olyan szakon vagyok (BME), ahova nem sok csaj jár, ráadásul az adottságaimat figyelembe véve (magasság, kinézet, stílus) náluk sem lenne érdemes próbálkoznom, mert vannak köztük elég dekoratívak is, akiknél esélyem sem lenne, meg persze vannak olyanok is, akik nekem sem jönnek be (jöhetnek a megmondóemberek, de nekem is vannak minimális igényeim, mert csupán a magasságommal van nagyobb probléma, arcra inkább átlagos vagyok). Számomra a legnehezebb a társkeresésben az, hogy önbizalomhiány miatt klasszikus értelemben sincsenek haverjaim (tehát az a tipikus jelenség, hogy három ronda ürge nagy pofával/önbizalommal kimegy a nagyvilágba csajozni és vagy összejön valami vagy nem), akikkel el tudnék menni lógni és minimális érintkezésben lehetnék lányokkal. Ebből kifolyólag ismerkedni egyáltalán nem tudok és a legnehezebb az, hogy 21 évesen nem is tudom, hogy van-e lehetőségem egyáltalán változtatni a dolgokon. Csak a tanulásból és a lustálkodásból áll az életem. Ha egyáltalán van értelme 180°-os fordulatot tenni, akkor mivel kezdjem először a "megújulást"?

2016. ápr. 7. 18:07
 1/10 anonim ***** válasza:
55%

Hát ez most nagy közhely lesz de keress valami sportot hobbit onnan lesznek haverjaid pl aztán mehet a többi. Lényeg hogy olyasmi legyen amivel jól elvagy. Ha nincs ilyen dolog csak nagyon elvontak akkor bajban vagy akkor kénytelen leszel magadat megerőltetni.

Az mondjuk elég fura ha egy bme méretű közegből sem tudsz magában haverokat szerezni és ismertem a fél sulit anno :D

A nők már más tészta ahhoz sajnos jól is kell kinézni hogy jók legyenek az esélyeid és egy erős anyagi háttér sem hátrány általában. A normálisnak vélt lányok is akkor állnak le veled inkább ha külsőre szimpi vagy nekik szóval ez sajna nem mendemonda. Hát röviden kb ennyi.

2016. ápr. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Van.
2016. ápr. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
van
2016. ápr. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Milyen sportot tudnék űzni 52 kilóval? Tud valaki valami tanácsot mondani? (Kondi kizárva, mert ízületi problémáim vannak és gyenge a csontozatom)
2016. ápr. 7. 18:59
 5/10 anonim ***** válasza:
Tollas, pinyó, foci, röplabda. Minden társas sport megfelel.
2016. ápr. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
9%

Hasonlóan vagyok mint te. Egyetlen olyan országban sem szoktam csajozni amelyik visszafelé fejlődik vagy amelyik a feudalizmusba zuhant vissza. De a fejlett országokban egészen más a helyzet, ahogy kilépek tuti hogy fél órán belül be szoktam csajozni. Egy olyan hasonlattal lehetne mondani, hogy egy hulladéklerakó telepen sem szokott csajozni az ember. Akkor sem ha charmos és gazdag a férfi, a hölgy meg egy szépségkirálynő. Hanem egy kicsit más környezet szükséges.

Utazz olyan országokban ahol el tudnád képzelni a házaséletet. Meg fogsz lepődni mert még válogathatsz is a lányok közt.

2016. ápr. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

1. fejleszd a személyiségedet soft skillek nagyon fontosak,nem csak csajozás végett,hanem későbbi munkádban.


2. Legyen normális jó fizető munkahelyed vagy céged(soft skillek ide is kellenek),BME-s vagy ezzel nem hinném gond lesz


3. Kezdj el kondizni,mert 52kg-al ne akarj csajozni maximum a nagyon igénytelen rusnya dagadt nők közül válogathatsz akiktől max hányni fogsz.

Neked minimu 30-40 kg-t fel kell szedned,mivel a nők mondták mindig is 80kg alatt a férfi nem férfi és IZOMba legyen lehetőleg,de semmiképpen se vékony és nem dagadt,bár ha elhízott fél ponttal jobb,a vékony pasikat nem,hogy nem tartják férfinak hanem lealázzák porig őket a sárga földig.

4. Kell normális ruhatár a ,,programozó lettem igénytelen állat" pólót azonnal dobd el,szerintem keres egy stylistot is,ez nem lesz olcsó akár több százezer forint,vagy segíthetek én is ruhavásárlásba,ebben profi vagyok kiváló stílusom van.


5. Legyen stílusod,hogy nem a sarki kocsmába mész hanem luxus étterem akár,legyen meg az öltönyös imidzsed a nők bolondulnak érte,engem sokszor szedtek szét öltönyöm végett plusz ugye hozzá jön a kisportolt test.


Ezek nagyon fontosak,így bármilyen csajod lehet,kitárulnak a lehetőségek.

Ha nem változol lehet max egy két lepattant csaj akik senkinek sem kellenek.

2016. ápr. 12. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nagyon szomorú, de szinte teljesen igaz, amit az előttem szóló írt. A nőknek semmi más nem számít, csak a külsőségek és a pénz, amit nyilván utánam is le fognak tagadni vagy öten, mert ez rossz fényt vet rájuk a társadalmi normák szabályai szerint. Egyszerűen jól kell kinézz, és el kell hitetned velük, hogy nagy király vagy. Nem számít, ha belülről egy sz*r f*s ember vagy, ha el tudod hitetni a nőkkel az ellenkezőjét. Én is nagyjából ennyi kiló vagyok és esélytelen (volt egy kivétel, így már szűz nem vagyok), egyszerűen nem tekintenek rád férfiként, ha dagadt vagy még az is ezerszer jobb, egy férfinek monumentálisnak kell lennie, ezért pakolja mindenki magára az izmot. Sajnos a fent említett dolgok nem olyan egyszerűek, mint a nőknél, hogy fogják a smink készletet és kifestik magukat, reggel meg sikítasz ki mellett ébredsz...sokaknak egész életükben nem sikerül elérni például a lehengerlő kiállást és szöveget vagy a kigyúrt testet, ami már-már alap elvárás lett.
2016. ápr. 12. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

De el lehetérni,csak kőkemény munka kell hozzá,céltudatosság és igen pénz is,de az élethez is.

Nyilván ha válogatni akarsz a nők között és nem beérni ami jutott.

Olyan ez mint programozóknál aki fejleszti magát fejlődik keresi a lehetőséget az válogathat:

-Google

-Microsoft

-Morgan stanley


Aki ilyen átlagos az mehet KisJauzsi KFT-jéhez nettó 200-ért és fogja be a pofáját.


Na az ismerkedésben ugyanez.

Fejlődni kell mind soft skillekben,bvelsőleg és külsőleg is és anyagilag is,ez van el kell fogadni.

Vagy be kell érni azzal ami jut,a nem kívánatos nőkkel.

2016. ápr. 12. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem mondom, hogy lehetetlen, de nagyon kevés ember képes 3-5 éven keresztül (feltételezzük, mint jelen esetben, hogy mélyről indul az ember) konzisztensen küzdeni egy megfoghatatlan célért. Már csak az önbizalomhiány miatt is megtörnek út közben, mert nincs meg a hitük magukban, s például egy 50 kilós srácnál, mikor több hónap kondi után annyi változást lát, hogy még fogyott is a kezdő súlyához képest, nemhogy erősödött volna, elkeserítő tud lenni. Ez a gyengécske kinézet megspékelve egy visszahúzódó természettel, hát ember legyen a talpán aki kimászik ebből a gödörből. Ettől eltekintve például a tanulásban lehet sikeres egy ilyen ember, meg lehet intelligens, csak ez mind a nőknél, mind az életben édes kevés önmagában.
2016. ápr. 12. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!