Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nő miatt (után) sírni nem szabad?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nő miatt (után) sírni nem szabad?

Figyelt kérdés
Ezt mondja majd minden barát, családtag. Én is 30 vagyok már, több éve voltunk együtt. Szerettem nagyon, elvileg ő is. De pár hete megváltozott és elhagyott. Elvileg nincs senkije, de kell neki a magány már, nem szeret már úgy, mint egy hónapja. Elmúlt egyik pillanatról a másikra. Szerencse, hogy nincs gyerek és még házasság sem, azt jövőre tervez(tem)-tük. Több szingli, elvált, sőt gyerekkel rendelkező 30-as pasi is van, akik nem sírtak nő miatt. Csak hát 30 évesen, szeretett volna az ember családot. Megsemmisítve érzem magam.
2016. ápr. 15. 18:24
 1/9 anonim ***** válasza:
36%
Soha!
2016. ápr. 15. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
56%
Tudod, bolond aki sír egy lány után...
2016. ápr. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Csak nem olyan egyszerű már a 3. x felett mindent újra kezdeni a nulláról. Megint párt keresni, úgy hogy az embernek 4 éve állandó munkahelye van, barátok (távolság, munkakör stb) meg kevesen. Így nehéz szinte egyedül kimozdulni és kezdeni leszólítani a nőket. Bár ronda nem vagyok, így kb ha igazi férfi volnék és szórakozóhelyen, kávézóban, koncerten kb 50 ből 1 nőt biztos sikerülne elcsábítani. Csak a tudat, hogy megint kezd az egészet, úgy hogy megzuhantál a szakadékba, na ez nem könnyű. Az ember önbizalma is kissé megrendült már. Más hogy állt fel hasonló helyzetből?
2016. ápr. 15. 18:39
 4/9 anonim ***** válasza:

És akkor most mi lesz?

Nehéz 0-ról kezdeni, akkor nem is kezdesz egyáltalán?

Regisztrálj szépen a Tinderre(brutál fotód legyen, de tényleg brutál), a munkahelyeden kezdj el haverkodni a nőkkel(a legjobb, ha nem direktben azzal, aki tetszik, inkább apellálj arra, hogy az új lányhaverod bemutat majd a barátnőinek. A barinő ajánlás az egyik legjobb még a piacon).

2016. ápr. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Társkeresőre annyira nem jó felmenni. Jó ha 100 ból 1-2 nő szóba áll egy átlagos pasassal. Még akkor is, ha szórakoztató vagyok. Ugye, ott egy pár db hülye kép dönt első körben (fényképarcom az nem egy nőideál), nem ugyanaz mint élőben. Meg sok a fura nő, mikor régen voltam társkeresőkön, belefutottam néhány furcsa szerzetbe. Az elvette a kedvem. Ja és Miskolc és környéke, amerre élek.
2016. ápr. 15. 18:46
 6/9 A kérdező kommentje:
Mondjuk már nem tudom, lehet jobb egyedül, mint a legtöbb házasságban. Úgy tudom minden 2. házasságban úgy élnek, mint kutya macska, nincs szex közöttük évek óta. Csak a közös lakás, meg a gyerek köti őket össze. Megtűrő életmód. Nem is tudom melyik a jobb a magány, vagy az ilyen életmód (egyik haverom ilyen, 3 éve nem szexelt a feleségével a terhesség óta és ő 36, a nő meg 29 éves).
2016. ápr. 15. 18:50
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem érdemes. Ismerem az érzést, én is így vagyok vele. Amikor tudtam, hogy vége, ez volt az egyik legrosszabb: a tudat, hogy megint ezerszer le kell futni ugyanazokat a köröket; a rengeteg hülye, unalmas nő; egy rossz kérdés/válasz, és elástad magadat, stb. Régebben szerettem ismerkedni, de már idegesít az egész.

Oké, néha próbálkozom, fent vagyok pár ilyen appen, de sem erőm, sem kedvem nincs ahhoz, hogy jópofizzak csak egy találkozóért. Szerencsére azért vannak olyan lányok/nők, akik nem várják el ezt.

2016. ápr. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Csak az a gond, hogy én is benne vagyok a korban, simán kinézek 35 nek is már az erősebb arcszerkezetem miatt. Az a baj, hogy a legtöbb kolléga azzal riogat, hogy van még 4-5 jó évem, ha addig nem találok rendes nőt, akkor maradnak az elvált, kiélt, gyerekes 30-asok. Van köztük is megfelelő nő, csak nekem még nincs kedvem más fiát nevelni. Esetleg 10 év múlva, ha minden kötél szakad. De addig nem, inkább egyedül van az ember (persze az megint nem jó). Ezeket a köröket meg én sem szeretem, egy rossz kérdés, amit viccnek szánok, de kicsit a nő másként értelmezi és ugrott is a szimpátia a kezdeti ismerkedésnél. Ugye tizenéveseknél még lehet bunkózni, ,,szívni a vérét", mert ott trendi legtöbbször. Ellenben 25-30 közötti nők nagy része azért komolyságot vár el. Azt meg könnyű 1-2 rossz szóval elrontani ( pl tapasztaltam a bűvös kérdés az, mikor akarsz gyereket, ha rossz a válasz, ami neki nem tetszik, akkor...)
2016. ápr. 15. 19:01
 9/9 Sunshinedoll ***** válasza:
Nem kell, mindig jön jobb.
2016. ápr. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!