Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg olyan ritka az a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg olyan ritka az a lány, aki előtt szabad sírni és nem nevet ki?

Figyelt kérdés
2015. júl. 30. 11:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Igen, ritka. A lányok úgy szocializálódtak, hogy erős férfit keressenek, aki kompenzálja a saját gyengeségüket.

Összedől az ideál, ha a férfi sír...


De azért vannak olyanok is, akik el tudják fogadni a férfit a gyengeségeivel együtt is.

2015. júl. 30. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
92%
SZerintem nem. Csak nem az első hónapban kell sírdogálni, hanem stabil kapcsolatban. Nem az érzelmek kinyilvánításával van a gond, hanem azzal, hogy ez az első néhány randin inkább nyafogásnak hat. A férjem akkor sír a karjaimban, amikor csak akar, ha jólesik neki és megkönnyebbül tőle. De ha az első randikon sírdogált volna, egész másképp álltam volna hozzá.
2015. júl. 30. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

nem rég volt egy hasonló kérdés,amire válaszoltam is

bemásoljam?

2015. júl. 30. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
igen
2015. júl. 30. 11:53
 5/11 anonim ***** válasza:
2015. júl. 30. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem, jól lehet ezt tolerálni. Persze azt sok nő nem szereti, ha minden kis apróságon elsírja magát a srác, az elég férfiatlan, de egyébként nekem szimpatikus, ha ilyen formában is kimutatja az érzelmeit, már ha tényleg van rendes ok a sírásra. Mondjuk apukám együtt sírt anyuval a Szív Hídjain még valamikor kilencvenben :)
2015. júl. 30. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én még olyan pasit nem láttam, aki mindenen elsírta volna magát. Az valóban gáz, férfiatlan. Azonban ha egy férfi sír, annak tényleg komoly oka van, én úgy gondolom. Viszont az egyáltalán nem negatívum, attól még nem lesz valaki férfiatlan és biztosan nem nevetem ki!
2015. júl. 30. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha ritkán történik meg indokolt időben, akkor kifejezetten imponáló.
2015. júl. 30. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
72%

nem mindegy milyen esetben sír a férfi.


pl ha egy hozzátartozója meghal és azért sír a nő meg kineveti az inkább a nőt minősíti...


szóval amíg konkrét eseményt nem írsz addig a kérdésed alaptalan

2015. júl. 30. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én egyszer sírtam egy nő előtt, nem nevetett ki sőt velem együtt sírt. Ez volt 15évesen. Azóta nem sírok egy nő előtt sem, sőt sírni sem tudok. Azóta 2 temetésen is voltam, fájni fájt de nem tudtam sírni.
2015. júl. 30. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!