Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 20 vagy e feletti szűz fiúk a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 vagy e feletti szűz fiúk a környezetetek (családotok, barátaitok, ismerőseitek), hogy viszonyul ahhoz, hogy nem voltatok még nővel, nem vittetek haza még lányt?

Figyelt kérdés
21 éves szűz fiú vagyok és hát nem sok mindent tudok felmutatni nők terén.Azt vettem észre,hogy a környezetemben lévő emberek furcsán néznek rám. Attól tartok melegnek néznek. Anyám és testvérem is egyre furcsább,pl. ha van egy szép nő mondjuk a tv-ben vagy bárhol sokszor megkérdezik,hogy szép nem? .Ez egy kicsit zavar,tudom,hogy ennyi idősen 0 szociális élettel rendelkezni nem valami egèszséges,de hát ez van.

2016. ápr. 16. 00:03
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
96%
Én ugyan nem vagyok szűz, volt már egy jó pár csajom, de most már évek óta egyedül vagyok. Hidd el nekem, egy idő után már meg sem kérdezik, mi újság a nőkkel. Mindenkinek egyszerűbb így.
2016. ápr. 16. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Engem is melegnek néznek sokan. Igazságtalan és kegyetlen a társadalom, nem elég, hogy semmibe vesznek a nők, még a tetejébe melegnek is vagyok bélyegezve!
2016. ápr. 16. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk unokatestvérem van ilyen helyzetben. Szintén pedzegeti a család hogy nem e meleg. Én tudom róla hogy nem.
2016. ápr. 16. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Állandóan idegesítenek azzal, hogy csajozzak.
2016. ápr. 16. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
A családtagjaim nem szoktak vele foglalkozni, mert egyrészt van elég problémájuk és nincs idejük foglalkozni velem, másrészt pedig ők is tisztában vannak vele, hogy a testalkatomból kifolyólag (a paramétereimet jobb ha nem írom le, ha valaki kíváncsi priviben megírom) esélyem sincs a nőknél. Mintha a magyar válogatottól várnád el, hogy megnyerje a labdarúgó-világbajnokságot. Az ismerőseimnek is ezzel szoktam érvelni és egy pillanat alatt, hamar belátják, hogy tényleg igazam van és utána nem b@xtatnak, esetleg annyit fűznek hozzá, hogy "Eléggé megszívtad", vagy rokonok részéről tipikus szöveg, hogy "Nagyon sajnálom, biztosan találsz egy szép kislányt." Ilyenkor meg azt gondolom magamban: WTF, ugye nem gondolod komolyan?
2016. ápr. 16. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Kedves kérdezö! Írj nyugodtan! szivesen ismerkedek tapasztalatlan fiúkkal!
2016. ápr. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Csak a legjobb barátom tudja rólam, a többiek még csak nem is sejtik.
2016. ápr. 17. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
0%
Kérdező, nagyon gyenge jellem lehetsz, ha ilyesmit elmondasz a környezetednek.
2016. ápr. 18. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Bár én nem vagyok az, de vallásos katolikus családban nőttrm fel, 29 évesen ismertem meg az első és egyben egyetlen barátnőmet, majd feleségemet, gyermekeim anyját... Addig haverok stb mind úgy tudták, hogy nem vagyok szűz... Ugyanis bármilyen hihetetlen, de rohadtul nincs a homlokodra írva, hogy szűzvagy, ráadásul a férfiak esetében még szűzhártya sincs... Szóval senkinek nem kell tudnia, hogy szűz vagy, ha ennyire szégyelled...
2016. ápr. 18. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Én is megmondtam anyáméknak, csak majd akkor viszek haza nőt, ha azt feleségül is veszem. :D

Évekkel később a hugom utólag bevallotta, hogy mennyire megkönnyebbültek, mert titokban attól rettegtek hogy meleg vagyok. :D :D :D


Ne is foglalkozz vele, bár nekik se kellene veled, nem az ő életük.

2016. ápr. 18. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!