Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 20 vagy e feletti szűz fiúk a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 vagy e feletti szűz fiúk a környezetetek (családotok, barátaitok, ismerőseitek), hogy viszonyul ahhoz, hogy nem voltatok még nővel, nem vittetek haza még lányt?

Figyelt kérdés
21 éves szűz fiú vagyok és hát nem sok mindent tudok felmutatni nők terén.Azt vettem észre,hogy a környezetemben lévő emberek furcsán néznek rám. Attól tartok melegnek néznek. Anyám és testvérem is egyre furcsább,pl. ha van egy szép nő mondjuk a tv-ben vagy bárhol sokszor megkérdezik,hogy szép nem? .Ez egy kicsit zavar,tudom,hogy ennyi idősen 0 szociális élettel rendelkezni nem valami egèszséges,de hát ez van.

2016. ápr. 16. 00:03
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Hozd őket zavarba. Ha legközelebb mondják egy lányra hogy milyen szép, tegyél rà egy lapáttal. Mondd hogy ja, sunáznám. Ennivalóak a cickói. Teleraknám a nunusát. Hidd el, nem fogják többet szóba hozni. :)
2016. ápr. 18. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Otthon egyébként nem tudnak róla ha épp van barátnőm, mivel apámnak ez is csak egy újabb ürügy hogy jól berúgjon, anyám meg biztos elmondaná neki. :)
2016. ápr. 18. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
21 évesen hogyhogy 0 szociális életed van? mert akkor ideje kimozdulni, hobbit, barátokat keresni!
2016. ápr. 18. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Apám szokott néha trollkodni, de nem rosszindulatúan és tényleg csak nagyon ritkán. A többi családtagom abszolút nem foglalkozik vele, soha nem hozzák szóba (és egyébként nem is tudják, nem szoktunk ilyen dolgokról beszélni). Baráti társaságomban ha előkerül a téma néha beszólogatnak, de nem durván vagy ilyesmi, esetleg vigyorognak egyet rajtam. Régebben kaptam e miatt több beszólást és sokat cseszegettek vele, de mára már nem nagyon érdekli őket sem. Mondjuk a nagy részük ugyanúgy nem tudja, hogy még nem volt soha senkim és szűz vagyok, mivel ez tényleg nincs senki homlokára írva. Mondjuk onnét azért sejthető a dolog, ha valaki mondjuk 8-10 éve ismer, gyakran összejártok és soha nem lát az oldaladon nőt. Melegnek még soha nem néztek e miatt.
2016. ápr. 18. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Kedves 8as. Már miért is lenne gyenge jellem?? hasonló cipőben járok mint a kérdező, ha valaki rákérdez (legyen az bárki) elmondom hogy extra szűzként tengetem mindennapjaimat. Mi értelme lenne hazudnom? :D aki bszogat emiatt az magáról allít ki szegénységi bizonyítványt, az ilyenekkel nem is érdemes foglalkozni. Ezzel igazából jól lehet szűrni az ismerősöket :P az meg hogy hazudjak.. mi értelme? az a gyenge jellem aki fél, titkolja hogy ő x évesen szűz. Én felvállalom, nem hírdetem de nem is húzom be fülem farkam hogy jajj szüzike vagyok. Ez van, így jártam, majd lesz egyszer nekem is valakim. Vagy nem, ez is benne van a pakliban :D a gyenge jellem az aki nem meri felvállalni önmagát ;)
2016. ápr. 18. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Aszex vagyok, 1 ember tudja csak am senki le se sz...ja közép isk óta max melóhelyen 1X 2X előjött.

Volt némi hümmögés meg rácsodálkozás és ennyi.


27 F

2016. ápr. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

19 eves szuz srac vagyok meg nem nagyon volt baratnom a barataim/haverjaim kozul sok van akinek szinten nem nagyon volt meg senkie es meg szuzek vagy egyszer mar voltak valakivel

A csalad nem fogadja jol neha kerdezgetik (a legjobb amikor ossze ul a nagy csalad es ezzzel piszkalnak) de legbelul tudjak/sejtik szerintem hogy nulla ombizalmam van es felek kezdemenyezni de errol nem is beszelk panaszkodok mert tudom hogy a sajat hulyesegm miatt nem volt/nics ; (

2016. máj. 17. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!