Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ez most komoly hogy a mai nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most komoly hogy a mai nők túlnyomó részénél előnyt jelent ha egy férfi szoláriumba jár?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 16. 12:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
60%
Hát nem, egyenesen ciki..egyáltalán nem férfias, nevetséges.
2016. ápr. 16. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

1-es, az edzést teljesen megértem, nem csak a külsőségek miatt, hanem azért is mert egy férfi legyen egészség és fizikailag erős.


Na de ez az "egészséges barna" szín most komoly???

Az UV rongált bőr neked hol egészséges? 20 éves szolifüggő embereken mélyebb homlokráncokat látok mint magamon 35 évesen. És mi az isten ebben a férfias?

2016. ápr. 16. 12:16
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

2. vagyok.

Dehogy férfias! El ne hidd. :D Bohócnak tartom az ilyen férfiakat. Inkább bu.z.is.

Az edzés is túlzás lett már..mármint mindenki jár a terembe, aztán szoli. :D

Ez inkább divat lett, és inkább kiábrándító, soha nem tartottam vonzónak az ilyen madarakat.

2016. ápr. 16. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
0%

Azért ha a formàs testünk megérinted utolsó egybôl tocsogsz.

Akiknek nem jön nyilvàn azért mert ilyen pasit minket sose kaphatsz meg.

2016. ápr. 16. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

1, te amúgy elgondolkodsz azon, amit leírsz? A bőrszínnek egyáltalán semmi köze az egészséghez. Vagy gondolom dániától északra minden ember beteges, nem? A spanyolok és olaszok pedig egytől egyig kicsattanóan egészségesek.

Én nem hiszek abban, hogy a vonzó testi jegyek nagy része társadalmi konstrukció lenne, de a bőrszín az pont vitathatatlanul az. A történelem során többször változott, egy időben pl. a sápadt szín volt a vonzó, mivel arra utalt, hogy az illetőnek nem a földön kell dolgoznia, hanem jómódúbb ember.

Nekem amúgy semmi bajom azzal, hogy kinek mi tetszik, de nettó hülyeségeket ne állítsunk már, hogy mert "ez az egészséges".

2016. ápr. 16. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%

Sok sok szép igényes nôvel beszélgettem nekik bejön és nézik ezt is.

Lehet jobban tudjàk mi tetszik nekik.

2016. ápr. 16. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Miért, az most komoly, hogy egy lánynak napozás UTÁN szoláriumoznia kell, mert gusztustalan a fürdőruha nyoma a bőrén?

Mai nő vagyok, mert ma élek, de nem vagyok fiatal lány. Nekem is tetszik a barna bőr, ha az sportolás, úszás, vagy akár kerti munka eredménye, de a szoláriumba járó férfiaktól kiütést kapok.

2016. ápr. 16. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Látom sikerült értelmezni amit írtam.
2016. ápr. 16. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
7esnek szólt.
2016. ápr. 16. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

5-ös, gondolom te voltál az 1-es is.

Te az összes "agy napot" kihagytad, ezt már most meg lehet állapítani (gondolom a lábat is), egy 5 éves gyerek szebben tudja kifejezni magát.


Márpedig az intelligencia egy minőségi nőnél igenis a férfiassá része, nem beszélve arról, ha ennyire egyszerű vagy, akkor a testépítésben sem tudsz túl sokat elérni, valószínűleg csak önelégült vagy.

2016. ápr. 16. 12:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!