Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, nők! Számotokra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Számotokra mennyire visszataszító, ha egy pasi nem tökéletes?

Figyelt kérdés

Van a fejemen hátul egy ujjbegynyi terület, ahol nincs haj, emiatt eddig nem nagyon vágattam mai divatfrizurát, mert nem akartam, hogy kilátsszon. Most, hogy felkerültem Budapestre, látom, hogy sok pasi nem törődik az ilyenekkel, bátran rövidre vágatják, ha kilátszik, ha nem.


Mivel még párkeresésnél vagyok, így szeretném tudni, mennyire rossz ez, ha észrevehető.

Nektek mennyire zavaró az, ha a férfin nem 100%-os minden?


28/F



2016. ápr. 16. 15:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Senkin sem 100% minden.

Ez. kb. a lényegtelen kategória.

2016. ápr. 16. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs olyan, hogy valaki tökéletes legyen az nő vagy férfi, mindenkinek vannak kisebb, nagyobb szépséghibái, ezzel együtt kell élnie mindenkinek. A tökéletlenségeink tesznek minket egyedivé.
2016. ápr. 16. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Senki nem az. :)


Csatlakozom az előttem szólóhoz, ez teljesen lényegtelen. Ha mondjuk fél lábad vagy fél szemed lenne, az már neccesebb, bár még akkor is csomó mindentől függne, hogyan viszonyulok hozzád.


Szóval ne izgasd magad, vágass bármilyen frizurát és éld az életed! Ha beleakadsz olyan nőbe, akinél ez számít, azt meg hagyd is ott sürgősen! Az az a típus, aki az első betegségnél, problémánál megfutamodik.

2016. ápr. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Ki az akin 100%os minden?

Először fogadd el, hogy emberből vagy. És hogy mások is emberből vannak.

2016. ápr. 16. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Úúúúúúristen, eszednél vagy?

NEM tökéletes pasi? Olyanokkal szóba se állok.... sőt, rájuk se nézek. (De ha mégis, akkor jól leköpöm őket!!!)

Hogy gondolja valaki hogy nem tökéletes pasival összejönnének a nők? Nem is értem....


...:D


Annyira lényegtelen ez komolyan, másnak kisebb gondja is nagyobb ennél.

2016. ápr. 16. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nincs olyan, h tökéletes pasi. És nincs olyan sem, h tökéletes ember!
2016. ápr. 16. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

nehogy már 28 évesen egy ilyen semmiség izgasson, ember.


arról meg jól félretájékoztattak, hogy létezik akár látszatra is tökéletes ember :D

2016. ápr. 16. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
nagy baj,biztos ott folyt ki az agyad.
2016. ápr. 16. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Ez most egy komoly kerdes? Fejeden levo folton kivul minden rendben van veled?


En nem vagyok 100%-os, sot meg 60%-os se, sok mindenen tudnek javitani, szoval azt varni egy ferfitol, hogy o meg 100% legyen, enyhen szolva is kettos merce.


Bar most nem tudom,hogy azert kerdezed ezt, mert te meg egy 100%-os csajt akarsz? Akkor viszont nagyon is zavaro!

2016. ápr. 16. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Komolyan egy ilyen apróságon problémázol?
2016. ápr. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!