Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők, lányok, ti mit ajánlanáto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, lányok, ti mit ajánlanátok az átlag férfiaknak, akik az internetes társkeresőn akarnak szerencsét próbálni, hogy az valóban sikerrel kecsegtessen?

Figyelt kérdés
Mondjuk, hogy a delikvens átlagos mindenben.

2016. ápr. 17. 15:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%
Azt, hogy kíméld meg magad ettől. A társkeresőkön több a férfi, mint a nő, s a legtöbb lyukra megy. Ezért a nők általában flegmák, vagy nem is válaszolnak, mert rengetegen írnak nekik.
2016. ápr. 17. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
94%

Az elsőnek részben igaza van, az viszont nem igaz, hogy rengetegen írnak a nőknek. Voltam már fent társkeresőn nőnek kiadva magamat, és az első 24 óra alatt 10 ember írt, ami szerintem még simán kezelhető. Ebből 8 teljesen normális volt, 2 ment a szexre.

Szóval azért nem írnak vissza az átlagos külsejű férfiaknak, mert társkeresőn még válogatósabbak, és még inkább a külsőre mennek, mint az életben.

2016. ápr. 17. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
75%
Én nem értem, a férfiak miért szívatják magukat a társkeresőkkel. Végtelen mennyiségű férfival kell megküzdened olyan nőkért, akik totálisan el vannak szállva maguktól a hatalmas választék és irántuk mutatkozó érdeklődés miatt. Ez a tökéletes idő- és energiapazarlás.
2016. ápr. 17. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

3-as.

A való életben pont ugyanez a helyzet...

2016. ápr. 17. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Mondjanak le először is a kocsikereskedésben kocsival meg a harcsával pózolós képekről,mert erre a legtöbb nő határozottan allergiás,köztük én is.Legyen valami fantázia is a bemutatkozásukban és ha már levelet írnak,látszódjon,hogy elolvasták a nőnek az adatlapját,nem csak random ráírtak.
2016. ápr. 24. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

5-ös

Ezeknek világéletemben megfeleltem.

Tudsz még mondani valami konkrétumot?

2016. ápr. 24. 00:32
 7/11 anonim ***** válasza:
Egyrészt lutri... másrészt sok múlik hogy szólítod meg. Egy szia szeretnélek megismerni sablonduma megy a lecsóba. Nem tudom te milyen egyéniség vagy de van akinek bejön ha provokáló vagy kicsit rámenősebb vagy bármi ami kitűnik a sok sablonszövegből. Kisregényt senki sem olvas, de egy üres profil sem jó. Sajnos ezt neked kell kitapasztalni. Jah! A fotók... mosolyogj , sugározz rajtuk lehetőleg napszemüveg nélkül.a jó pasi pozitív,nyugalmat áraszt.a társkeresők fullon vannak gondterhelt ráncolt homlokú hímekkel. Elől keresztezett kézzel (mint egy biztonsági őr) eleve kizársz magad mellől mindenkit az életben is...
2016. ápr. 24. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Legyél humoros!
2016. ápr. 24. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
64%

A profilképed legyen jó minőségű, ne homályos, sötét, túl távoli, de túl közeli se. Lehetőleg ne szelfi legyen. De jogsi vagy igazolványkép se. Ja, és ne scannelt fotó legyen, vagy papír alapú fényképről fényképezett, amin megcsillan a fény, vagy látszik alatta az abrosz.

Ne legyen a kezedben vagy körülötted pia, ne buliban készüljön, ne fogj rajta halat (istenem, ez mennyire gáz), ne legyen rendetlenség, igénytelenség körülötted a képen. Mosolyogj.


Nagyjából töltsd ki az adatlapod (kor, magasság, hobbi...)

Előny, ha a bemutatkozásnál írsz pár sort magadról. Ne túl sokat, mert azt nem fogják végigolvasni (de annyit se, hogy ha megismersz megtudod, meg hasonlók).... legyen 1-2 mondat, de az frappáns, velős, eredeti.


Ne keseredj el, ha sok lánynak küldtél felkérést, de nem reagálnak. Ez sajnos benne van a pakliban, ez nem téged minősít!


Ha írsz nekik, akkor is próbálj eredeti lenni. Olyan levelet, hogy "szia, szeretnék veled beszélgetni" vagy "szeretnélek megismerni" napjában 10-et kapnak, ez nem fogja felkelteni az érdeklődésüket. Írj mondjuk arról, milyen benyomást tett rád a profilképük (nem kell azonnal elalélni, de pl. egy annyi, hogy jól áll neked az a felső, vagy látom, szereted a természetet...vagy stb. érdekesebb lehet, mint egy sablonszöveg.)


sok szerencsét! Nem lesz könnyű, mert sokkal több férfi van fent, mint nő, de azért hajrá! Van több ismerősöm, akik így találtak párt maguknak!

2016. ápr. 24. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Legyél milliárdos oligarcha, különben észre sem vesznek.
2016. ápr. 24. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!