Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia Z3 compact tapaszt...

Sony Xperia Z3 compact tapasztalatok: valóban könnyebben törik, mint egy átlag telefon?

Figyelt kérdés
2015. szept. 29. 08:46
 1/8 Osynho ***** válasza:

Ilyenem van, csak jókat mondhatok róla! Gyors, viszonylag jó az akkuideje, kamerája is korrekt, kicsi, szép.


Üveg a hátlapja, ha betonra dobod, eltörhet. Kell előre hátulra üveg borítás és kész. Én vettem 1 dollárért egy papírvékony műanyag tokot, ami pluszban védi.

2015. szept. 29. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Nagyon tetszik a telefon, de sokan írják, hogy zsebben minden ok nélkül törött, illetve, hogy nagyon melegszik, ezért igen elbizonytalanodtam. Ahhoz azért drága mulatság, hogy cserélni kelljen a borítót rendszeresen :(

2015. szept. 29. 10:21
 3/8 Osynho ***** válasza:

Sok telefonról írnak sokmindent. Ilyen erővel ne vegyél semmilyet. :) 2 dollár egy üveg, ami megvédi, 1700Ft a Nillkin, prémium minőségű.


Nagyon melegszik... Mi az, hogy nagyon? :) Csúcs hardver van egy ilyen kis dobozban, számítógépeket megszégyenítő erővel és ettől azt várod, hogy full terhelésen is hideg maradjon? :) A fizikát nem tudod kicselezni, de itt visszakanyarodhatunk az elejére, hogy akkor egy erősebb hardverrel szerelt telefont se vegyél. Hozzáteszem, a korábban, általam használt Lg 4XHD és Nexus 4 legalább ennyire, ha nem jobban melegedett. És utóbbinak szintén üveg hátlapja volt, ami nem tört el. :)

2015. szept. 29. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Wadmalac ***** válasza:
A 810-es proci mindenben rohadtul melegszik. Lg nem véletlenül lépett vissza a G4-ben a 808-asra.
2015. szept. 29. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Osynho ***** válasza:
A 810 igen, a Z3C-ben 801 van.
2015. szept. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Hát, nem tudom, tanácstalan vagyok.


Az egyik embernek törik, a másiknak nem :( Pedig a másik emberke is fórumozó, és ő azt írta, hogy a szokásai nem "telefontörősek", de ez 1 hét alatt berepedt nála. Ezért aggódom, és sajnos nem ő az egyetlen.

2015. szept. 29. 16:41
 7/8 Holee válasza:
Nekem is Z3C van pár hónapja és nagyon meg vagyok elégedve vele. Gyárban dolgozom, gépeket javítok, állandóan ott lóg a zsebemben egy textil zoknis tokban, gyári elő/hátlapi fóliával. Gyakran feszül be a zsebembe, de még egyszer se fordult elő, hogy eltört/megrepedt volna. Melegedésről meg annyit, ha játékra veszed, akkor viseld el, hogy melegszik. Real Racing 3 meg tudja izzasztani vagy pl. 4K-s videó felvétele.
2015. okt. 5. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Wadmalac ***** válasza:

Én a Z-met másfél méterről kerámiára ejtéssel tudtam megtörni, a kijelző üveg sarka repedt be, de akkorát kapott ehhez, hogy a kis kerámia gyertyatartó, amire esett, ripityára tört.

Szóval azért annyira nem törékenyek. Egy jó tok és nincs mitől félni.

2015. okt. 6. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!