Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy csinos nő nagyon csúnya kövér pasival van ott szinte mindig valami érdek húzódik?

Figyelt kérdés
Pénz vagy nagyon jó a szexbe.
2016. ápr. 20. 18:03
 1/9 anonim ***** válasza:
35%

Egy dagadt pasi hogy lehet jó a szexben, mikor nem is bírja fizikailag?

Nyilván a pénz van a dolog hátterében.

2016. ápr. 20. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%

Vagy a dagik jönnek be neki.

Az egyik munkatársnőm is mindig dagi pasikkal jön össze.

A csaj vékony, teljesen normálisan néz ki. A pasik nem pénzesek

2016. ápr. 20. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Az exemen jó ideje 5 és 12kg közt ingadozó plusz súly van.

Aki most tetszik, legalább annyian tartják jóképűnek, mint rondának és alacsonynak (172cm).

Én mindkettejüket vonzónak találom, ha a szerelem érdek, akkor igen, érdekből.

2016. ápr. 20. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%

Én ilyen helyzetbe voltam, ilyen pasival. Nálam lakott, mert nem volt munkája és a lakását is elveszítette, én meg dolgoztam mindkettőnkért.

Az én érdekem az volt, hogy az elején nagyon boldog voltam vele. Lenyűgözött a tudása, a magabiztossága, a humora, a látszólagos érettsége, bár ez utóbbit később beláttam, csak beképzeltem magamnak, talán mert 15 évvel idősebb volt nálam.

Sokszor mondta is, hogy nem tudja mivel érdemelte ki, hogy a problémái, a betegségei az anyagi helyzete és a külseje ellenére egy ilyen fiatal "bombanő" szereti, segíti és rajong érte. Én meg nem értettem, miért mondja ezt, hisz imádtam.

Sajnos rossz véget ért a dolog, de ez már nem tartozik a kérdés tárgykörébe.

2016. ápr. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 aperitif ***** válasza:

A jó szex az az érdek kategóriába tartozik? Hmmm...


Első, volt kb. 150 kilós barátom, elég jó volt vele a szex. Persze ha szex alatt egy több órás reszelést értünk, azt lehet, hogy tényleg nem bírta volna.

2016. ápr. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Neki valószínűleg az jön be,nekem is volt mackós barátom,pedig én vékony vagyok.Vmi biztos megfogta,külső,tudás,izgalom stb.Semmivel se különb egy túlsúlyos-csúnya ember egy vékonytól.Más csúnyábbaknak is van párjuk minden érdek nélkül.
2016. ápr. 20. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Lehet hogy évek óta együtt vannak, és ez alatt hízott el.
2016. ápr. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Van aki hazassag alatt hizott el, es ha oreg kover es mondjuk a penz sem jatszik szerepet akkor a csaj nagy valoszinuseggel gerontofil. Jopar ilyen van, szoval ex a csunya/oreg/dagadt dolog messze komplexebb annal hogy kinek mennyi penz van:-))
2016. ápr. 20. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
A csinos nők között is lehetnek önbizalomhiányosak, akik valamiért nehezebben ismerkednek. Ha megkedvelik egy ilyen férfi társaságát és társra vágynak, belemehetnek a kapcsolatba. Nem feltétlenül érdekből teszik, bár nyilván erre is van oélda.
2016. ápr. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!