Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az ilyen átlagos és átlag...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ilyen átlagos és átlag alatti külsejük pasik, akik kényszeresen ismerkednek interneten, nekik van valami sikerük vagy, összejön valaki nekik egyáltalán?

Figyelt kérdés

Az olyanokra gondolok, akik így mindenkire ráírnak, hogy "szia ismerkedünk?" közben nem nem nagy észlények és ráadásul nem is néznek ki jól.

Az ilyen csak kínlódnak általában a neten és már évek óta nincs barátnőjük és nem is voltak együzz nővel vagy azért mindig jut valaki nekik?


2016. ápr. 20. 19:27
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem. És ez egy nagy ördögi kör.


Amikor felregisztrál egy nő társkeresőre, teljesen reális, hogy az első nap egy 100 levél jön, szép és fiatal nőknek 200+.

De mivel a legtöbb levél sablonos, buta, vagy nagyon alacsony értékű csúnya pasiktól jön, ezért a válaszadási arányok egy férfinak rosszak. És minél rosszabb a válaszadási arány, a lúzer pasik annál jobban rákattannak, és annál több levelet küldenek szét, és ezért még több levelet kap minden nő, ezért még rosszabb lesz a válaszadási arány, és így tovább...

2016. ápr. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ezek a srácok a nagy számok törvényében hisznek, egymillióból egy csak válaszol nekik. :D Mondjuk meg tudom érteni a nőket is, hogy még egy silánynak jóindulattal sem nevezhető "szia mizu"-ra mégis mi a jó francot válaszoljanak.
2016. ápr. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Valszeg nulla közeli a válaszarány náluk, ezért minimális szinten sem erőlködnek a levelek megírásakor, hanem ugyanazzal a sablondumával hátha alapon szőnyegbombáznak mindenkit, akiről azt gondolják, nőből van.
2016. ápr. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Amikor meg egy olyan ír, aki jól néz ki, elég laza, nem bunkó, még esze is van, az meg már gyanús. "Valami biztos nem stimmel vele. Hiányzik egy lába tuti." Bele sem gondoltok, mi van ha nincs vele gáz. :DDD Ti sem vagytok ám egyszerűek. :D :P
2016. ápr. 20. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

" Mondjuk meg tudom érteni a nőket is, hogy még egy silánynak jóindulattal sem nevezhető "szia mizu"-ra mégis mi a jó francot válaszoljanak."


Mivel

a.) a társkeresőkön a legtöbb női profilra kb. nem is lehet ennél értelmesebbet írni anélkül, hogy erőltetett legyen mert kb. annyi van rajta, hogy 'kedves vagyok, meg cuki' (bőbeszédűbbeknél esetleg az is, hogy szereti az állatokat)


b.) ha sikerül is annyi kapaszkodót találnod a profilján, hogy valami normális üzenetet összehozzál, akkor is csak hajmeresztően kis arányban szokták az embert válaszra méltatni - akár olyan szinten is, hogy bocs, nem téged kereslek.


Ezért én meg azokat a pasikat értem meg, akik nem akarnak minden egyes ilyen silánynak jóindulattal sem nevezhető profilra kiizzadni magukból valami frappáns nyitást, hanem átmennek tömegmanufaktúrába. Igaziból ennek fényében már a dick pick-eket is kezdem érteni.

2016. ápr. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Utolsó: Ott a pont!


Én jól nézek ki, agyam is van, használom is, komolyabban gondolkodom, mint a hozzám hasonló kaliberű srácok.

Két éve egyedül vagyok. Nem azért, mert nem tudnék becsajozni, hanem azért, mert már elegem van a sok buta, vagy épp nagyvilági sekélyes libából. Többre vágyom két beszélő mellnél.

Egyszer voltam fent társkeresőn, soha többet. :))))

2016. ápr. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hat, sracok, nyilvan a valahogy kinezo holgyekre palyaztok, akkor meg szamoljatok azzal, hogy tenyleg a sokadik versenyzok vagytok. Es egy nonek is 24 orabol all egy napja, en magam sem tudok mindig, minden uzenetre valaszolni. Mondjuk, nem is akarok, ha mar valaki felkeltette az erdrklodesem.


Igaz, en itt szeretek ismerkedni. A valaszaim neha otletet adnak a kreativabb, intelligens retegnek ahhoz, hogy tudjanak egy un. frappans nyitoszoveget irni nekem, amit nagyon tudok ertekelni. :) szeretem, hogy itt egymas velemenye, gondolatai alapjan tetszunk meg egymasnak elsore, nem pedig a korlatozott lehetoseget nyujto tarskeresok adatlapja miatt...


23N

2016. ápr. 21. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"Hat, sracok, nyilvan a valahogy kinezo holgyekre palyaztok, akkor meg szamoljatok azzal, hogy tenyleg a sokadik versenyzok vagytok. Es egy nonek is 24 orabol all egy napja, en magam sem tudok mindig, minden uzenetre valaszolni. Mondjuk, nem is akarok, ha mar valaki felkeltette az erdrklodesem. "


Ok, készülj fel rá, hogy ez most várhatóan egy hosszabb cucc lesz, de szerintem nőként érdemes végigolvasni...


Szóval ez alapból rendben is lenne, én se várom el a világ összes nőjétől, hogy haptákban állva várja, mikor írok rájuk. Az addig teljesen természetes, hogy mások is írnak, lehet, hogy közülük van, aki szimpatikusabb, vagy csak már előrébb tartanak az ismerkedésben stb., így rám már nem marad idő / energia / lelkesedés.

De annyi pl. jól esne, ha ilyen esetben annyi energiát azért rám szánna, hogy ír egy e-mailt, hogy pl. 'szia, köszönöm, hogy rám gondoltál, de jelenleg másokkal már előrébb tartok az ismerkedésben, és még egy emberre már nem tudnék annyi időt és energiát szánni, ami - szerintem - egy komolyan gondolt ismerkedés igényelne. Üdv és sok sikert, XX'.

Ennyi. Egy ilyen levelet egyszer összeállítani kb. 2 perc, utána meg lehet ctrl c + ctrl v-zni, levelenként így már eltart vagy 10 másodpercig is. És cserébe ezért a minimális figyelmességért a másik szájában se marad egy rossz szájíz, hogy már megint válaszra se méltatták - ami a későbbiekben akár még a lányoknak is jól jöhet, hiszen ha úgy alakul, és a kiesők miatt a várólistáról bekerülnék a jelöltek közé, akkor egyrészt neki se lenne kínos X idő után írnia nekem, meg én is egészen más első benyomással rendelkeznék akkor már róla. Szóval ez egy win-win dolog lenne, minimális energiabefektetéssel, csak az van, hogy ilyesmik jellemzően fel se merülnek a lányokban.


És ha már itt tartunk, akkor másik dolog, ami viszont nem csak a 'jól esne' (meg logikus lenne) kategória, hanem a minimális szinten elvárható kategória lenne, és sajnos tapasztalat azt mutatja, hogy nagyon nem az: ha egyszer elkezdtünk már levelezni, eljutottunk valameddig, és akkor jön rá, hogy nem is akar társat keresni / nem engem keres / lehet, hogy én is megfeleltem volna, de azóta talált egy jobbat / stb., akkor annak egy alapnak kéne lennie, hogy akkor nem csak szimplán lelép szó nélkül, hanem szól, hogy bocs, mégse te leszel az.


Ezeket azért is írom le, mert az ilyen dolgok erőteljesen felőrlik az ember lelkesedését, és szemmel láthatóan a másik oldal (a kromoszómahiányosok) ebbe véletlenül sem szokott belegondolni, hanem mint a jellemzően passzív fél, kb. a legprimitívebb 'all you can eat'-es éttermi mentalitással turkál az elé futószalagon begördített fogások között - egy disznóólat hagyva maga után a következő vendég számára, és ráadásul jellemzően a saját gyomrát is elrontva.

Ennek a nagyon jellemző hozzáállásnak meg van egy olyan hatása, hogy akkor egy idő után sok 'normális' férfinak is tele lesz a pöcörője ezzel, és átvált "lesz.arom" üzemmódba. Ami meg persze a lányoknak sem jó végeredményben, és akkor a végén ott tartunk, hogy mindkét oldal a gyakorin kesereg, hogy mennyire is rossz tapasztalatai vannak a másik nemmel:)


--


A másik dolog az, hogy a napi 24órába annyi azért beleférhetne, hogy egy normális profilt rak össze - hiszen ez még azelőtt történik meg, hogy a pasik elkezdenék elárasztani levelekkel, szóval szerintem elvárható lenne, hogy ne 15 perc alatt csapja össze a dolgot, a 'magamról: kedves vagyok és vidám:)' típusú "bemutatkozásokkal". Ne adj isten, rááldoz 2 órát az életéből, vagy akár egy napot, ha épp nincs semmi ötlete - felteszem ti se veszitek nagyon komolyan azt a férfit, aki egy ilyen szintű bemutatkozást képes csak magáról rittyenteni. Mégis azt látom, hogy a női profilok döntő többsége ez a szint.

Félreértések elkerülése végett: nem mesterműveket várok, hanem csak valamit, ami mentén értelmesen el lehet kezdeni ismerkedni.

És az egy dolog, hogy az én szememben ez egyfajta szellemi igénytelenségnek hat, ha valaki erre nem veszi a fáradtságot - máshogy állunk dolgokhoz, elfogadom, hogy valaki meg nem így látja.

A komolyabb érv viszont ez ellen, hogy ezzel erőteljesen lekorlátozza a férfiak lehetőségeit is: mert egy ilyen profilra mit lehet írni? Kb. annyit, hogy 'Szia szimpatikus vagy, szeretnél levelezni?'.

És ez gáz, több okból is.

1.) Egyrészt azért gáz, mert elvileg nekem a bemutatkozó levelemmel kéne megcsillogtatnom magamból valamit, ami esetleg felkeltheti a lány érdeklődését - és erre nem kapom meg a lehetőséget, hanem kénytelen vagyok magamból ilyen szempontból bohócot csinálni, hogy egy ilyen szintű szöveggel vagyok kénytelen kezdeni. OK, ez egyéni probléma, de ennek van egy olyan hatása, hogy:


2.) ebbe elég jól bele lehet fásulni, és akkor megint ott vagyunk, hogy az ember hajlamossá válik átmenni manufaktúrába - hiszen a legtöbb lány profilja kb. úgyis csak erre alkalmas. És akkor ebből lesz az, hogy a csajok napi X millió tök ugyanolyan levelet kapnak a pasiktól, ők meg értelemszerűen erre panaszkodnak.


3.) És akkor ennek megvan az a következménye, hogy ti se tudtok innentől kezdve értelmesen válogatni. Ennek megfelelően ti is kb. vakon próbálkoztok szemezgetni az irdatlan és tök egyforma levéláradatból, és mivel valóban nektek is csak 24 órátok van, ezért csak a jelentkezők egy kis részével tudtok foglalkozni. Abba a kis részbe meg jó eséllyel nem fog belekerülni az a férfi, akit kerestetek volna, hiszen a többségetek egyszerűen nem adja meg neki a lehetőséget, hogy eleve ki tudjon tűnni a tömegből.

És ha még emellé hozzávesszük, hogy mivel a lányok többsége szimplán letojja a többi jelentkezőt, ezzel végképp maguk mögött vágják a fát - hiszen az ilyen embernek meg már ti nem fogtok várhatóan írni, mert az ezek után már ciki lenne. Pedig simán lehet, hogy köztük lett volna az alkalmas jelölt, de ez már soha nem derül ki.


Szóval összefoglalva: én simán elhiszem nektek, hogy a próbálkozó férfiak között fájdalmasan sok az ostoba. Csak a másik oldalról azt is látni kéne, hogy a lányok legtöbbje úgy áll a netes társkereséshez (meg gyakran a többi féléhez is), hogy az egyrészt nem ad lehetőséget az értelmes férfiaknak kitűnni, másrészt (ennek köszönhetően is) őket is az igénytelenség irányába tolja.


És akkor a végén eljutunk oda, hogy kb. mindenkinek a töke kivan mindennel.

2016. ápr. 21. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!