Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A kései magányos szűz férfiaka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kései magányos szűz férfiakat mi tartja vissza attól, hogy prostinál veszitsék el a szüzességüket?

Figyelt kérdés
Vagy őket már a prostik sem fogadják? Most tegyük fel, hogy pénzük lenne prostira, akkor mégis mi lehet az, ami miatt nem használják ki ezt a kissé kellemetlen, de a semmitől jobb lehetőséget?

2016. ápr. 20. 22:36
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/72 anonim ***** válasza:
52%
Gondolom az alapvető higiéniás aggályok. Oké, hogy megmossák magukat, de akkor is... Fertő.
2016. ápr. 20. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/72 anonim ***** válasza:
55%
Mert van eszük és nem alacsonyodnak le prosti szintre.
2016. ápr. 20. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/72 anonim ***** válasza:
85%
Mert még a prostitól is félnek. Félénkek egyszerűen hogy kineveti őket a prosti, önbizalom hiányosságuknak még pluszba nem tenne jót.
2016. ápr. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/72 Noblesse Oblige ***** válasza:
88%
Többek között azért, mert az általános társadalmi megítélés olyan mint a #2-es hozzászolóé.
2016. ápr. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/72 anonim ***** válasza:
89%

A prostival való dugás, olyan mint a lesgól. Nem számít érvényesnek, és senki sem örül neki.

De amúgy ez is kétélű dolog, mert ilyen elven minden nő prosti, csak van aki kp.-ban kéri, a "rendes" lányok pedig egzisztenciában, életvitel szerűen, állandó jelleggel. Sokaknak akiknek van barátnője, annyit költ rájuk, amennyiből havi 10-20 luxus prostit pakolhatnának meg ÉS még észre sem veszik ezt a túlköltekezést. Még ők érzik magukat megtisztelve, hogy velük van a nő. :D

2016. ápr. 20. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/72 anonim ***** válasza:
48%
Miért kellene prostituálttal elveszíteni BÁRKINEK is a szüzességét? Ez nem olyan, mint egy kór, ha nem kezeljük akkor megöli az embert. Van akit abszolút nem érdekel és nem egy pénzért vett "kapcsolatban" akarja megtapasztalni ezt az érzést. És különben is ettől még senki nem lesz tapasztaltabb, csak elmondhatja, hogy hú már ő is megdugott egy csajt.
2016. ápr. 20. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/72 anonim ***** válasza:
76%
Hát figyelj, nekem lenne pénzem prostira, sőt(!), fel is ajánlották ketten, hogy befizetnek egy szűztelenítésre, mégse éltem vele. Igaz, hogy nagyon kívánom a szexet. Valamikor 9-10x is magamhoz kell nyúlnom egy nap, de akkor se egy érzés nélküli dugásra vágyom, hanem színtiszta szerelmen alapuló érzéki szeretkezésre. Mondjuk nekem nagyon nőies az érzelmi világom, lehet azért vagyok így ezzel.
2016. ápr. 20. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/72 anonim ***** válasza:
27%
Khm... az igényesség? Már nem azért, de prostihoz menni erre a célra kb. olyan, mintha öten haraptak volna egy szendvicsbe és abból szeretnék enni. Egyszerűen nem.
2016. ápr. 20. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/72 A kérdező kommentje:

"Khm... az igényesség? Már nem azért, de prostihoz menni erre a célra kb. olyan, mintha öten haraptak volna egy szendvicsbe és abból szeretnék enni. Egyszerűen nem."


Manapság egy huszonéves NEM prosti, hanem teljesen átlagos fiatal csajnak már volt legalább öt-hat pasija, akikkel feltehetően le is feküdt... Ez a mai csajok legalább 80%-ára igaz! Akkor mi a különbség a prosti szitu és eközött?

2016. ápr. 20. 22:54
 10/72 anonim ***** válasza:
24 vagyok nem tudom ez "kései szűz"-nek minősül-e. A tudat tart vissza, hogy az elő ne legyen már ilyen, illetve a remény maga.
2016. ápr. 20. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!