Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy fiatalabb nőnek mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy fiatalabb nőnek mindig van barátja ha akarja. Egy férfi pedig hiába ügyel a külsejére, művelt, eltartja magát stb lehet évekig nincs barátnője akárhogyan is szeretné. Ez régen is így működött?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 21. 21:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
31%
Ez most sem igy mukodik. A fiatalabb nok tobbsegeben onbizalomhianyos ribik. Nem tul nehez osszejonni egy ilyennel ha akarsz.
2016. ápr. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
32%
Egy férfinak elég sok mindent le kell pakolnia az asztalra a műveltségen át a makulátlan kinézeten keresztül az egzisztenciáig egy csomó itemet, hogy egyáltalán észre legyen véve, egy nőnek viszont elég rendbe tennie a haját és az öltözetét, és voilá, máris lógnak rajta a férfiak, azok, akik lepakolták az asztalra a már fentebb említett műveltséget, kinézetet, egzisztenciát, a nő pedig majd kipécézi a legjobbat közülük, a többi pedig hoppon marad. Nagyjából ennyi a történet.
2016. ápr. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
84%
Régen egészen máshogy működtek a párkapcsolatok. Volt olyan időszak, amikor az embereket csak az ösztön hajtotta, vadásztak gyűjtögettek és szaporodtak, volt, mikor a szülők feladata volt a párválasztás és saját akarat inkább csak titokban ment, volt, hogy a többség elfogadóan élt, azt választott akit akart, örültek, hogy egyáltalán éltek és nem azzal törődtek, hogy ki kinek nem kell vagy kell és vagyunk most, ahol az emberek kényszeresen azt nézik a másiknak, hogy megy, irigylik a pénzt, a szépséget, a párkapcsolatot a másiktól, sajnálják magukat és azt hiszik másoknak minden jobb és könnyebb, miközben elfelejtik, hogy ők is csak emberek.. Szóval nem, régen nem így működött, és most sem így működik, csak sokan szeretnék inkább így látni, mert könnyebb másokra haragudni, mint a saját sorsunkra..
2016. ápr. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Javítás: ... műveltségtől kezdve* ...


(Így a helyes, sorry.)

2016. ápr. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
32%

Elvileg rám mindegyik igaz, valamelyest.

És igen még sincs barátnőm, mert nem is keresek. Egyenlőre megvagyok egyedül. De ha keresnék azt hiszem igen, nehéz dolgom lenne. Vagy nem is tudom, sokszor venné el a kedvemet amilyen mentalitásokkal találkozok körülöttem lévő lányoknál. Vagy lehet én vagyok rosszul összerakva. PERSZE NEM CSAK LÁNYOKNÁL van ez így, emelném ki. A férfiak akár szerintem lejjebb is adja kicsit elvárásait csak azért, hogy barátnője lehessen, hisz azért valljuk be jó az amikor szeretnek valakit. És ezt a nők úgy élik meg, hogy van kiből válogatni így ha megkaphat például egy jobb pasit persze, hogy azt választja. Persze megeshet, hogy annak a pasinak a belsője nem igazán egyezik a nőjével. Így aztán kiábrándul, de még rengeteg férfi várja még odakint úgyhogy nem kell aggódnia. Míg egy férfi azért kiszolgáltatottabb helyzetben van. Mint ahogy leírtam miért. Ennek ellenére, nem ezért nem keresek most barátnőt, hanem mert exemet nem vertem ki teljesen a fejemből, az meg úgy csak kinlódás lenne.

2016. ápr. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
53%
igen így van, régen se volt másképp.
2016. ápr. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 90-ben született F.. ***** válasza:

Egy férfi is bármikor talál magának egy akármilyen nőt, ha akarja.

Persze ilyenkor már "büdös lesz" a dolog és nem akar kövér/pattanásos/fekete fogú/szerencsejáték függő/gyerekes akárkit, hanem normálisat.

2016. ápr. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

2-nek.

Ez van, ha a pasikat csak a külső érdekli. Nehogy már a nők hibája legyen, hogy bármilyen élősködő lusta dögért képesek vagytok kaparni, ha feszes a se.gge...

2016. ápr. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
8-assal egyetértek. Amelyik pasinak elég egy kicsit rendbeszednie magát egy nőnek az a pasi meg is érdemli, hogy fürtökben lógjon. Ha nincs elvárás egy jó hátsó elég mégis mit vártok?
2016. ápr. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

#8: Bizony, és gondolj bele, hogy azok a férfiak meg még sorba sem állhatnak egy legalább a külsőséget felmutató nőnél sem, akinek a három közül valamelyik hiányos. Akkor vajon mennyi esély lehet egy olyan nőnél, aki nemcsak egy tökéletes testet tud felmutatni.


#9: Nekünk legyenek elvárásaink? :D What a kind of joke was it? Olyankor kapjuk meg tőletek a beosztást, hogy nekünk csak ne legyenek, fogjuk csak be a pofikánkat, kussoljunk, lapítsunk, amikor le merészelünk írni valami tök alap teljesíthető apróságot, amire legalább egy icipici hajlandóságot kéne mutatnotok. Hát semmi se jó? :(

2016. ápr. 21. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!