Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Normális, ha a szexet már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha a szexet már olyan semmilyennek veszem? Nem izgat fel annyira, mint régen, sőt szinte sehogy 20/L

Figyelt kérdés

Mármint az egész szex. Régen éreztem, hogy milyen jó volt, vert a szívem nagyon minden, most meg semmi..

2 éve vagyunk együtt

22/F



2015. aug. 3. 17:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Fiú vagy vagy lány? Azt tudod-e?
2015. aug. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Gondolom lány, a partnere a fiú, csak közlésként írta.

Ha semmilyennek veszed az nagyon nem normális. Ha már nincs meg az a kezdeti, de rohadtul izgató állapot az normális, de azért élvezni kell a pároddal.

2015. aug. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A szíved vert, vagy a barátid a szíved, és az vert?
2015. aug. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A sok csajozás meg szex közbe kiégtél 22 évesen.. ennyni.
2015. aug. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Lehet,hogy ellaposodott a szexuális életetek és unalmassá vált.Vagy csupán csak egy fellángolás volt részedről ez a kapcsolat.De akár a fogamzásgátlónak(ha szedsz) is lehet ilyen mellékhatása.Több oka is lehet.

F40+

2015. aug. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A kérdésedben nő vagy, alul a leírásban meg férfi? :)
2016. jan. 11. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
úgy akartam, hogy a barátom a férfi, és én pedig a nő :D
2016. jan. 11. 15:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!