Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi lehet a magyarázata annak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a magyarázata annak, hogy társkeresőn csak kb.6 ír vissza a 10-ből?

Figyelt kérdés
Ha 10 lányra ráírok, abból átlagosan csak 5-6 ír vissza, pedig elolvasták a levelemet. Miért nem tud minden nő írni, ha már vettem a fáradtságot és küldtem neki levelet?
2016. ápr. 21. 22:38
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
0%
Nekem visszaírnak... vagy hülye bunkó leveleket írsz, vagy egyszerűen mondjuk ki, ratyi a pofád.
2016. ápr. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Mert 10-ból 4-5 nő szarik a ronda fejedre.
2016. ápr. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Erre ma már válaszoltam. Javaslom olvasd el.


http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__randiz..

2016. ápr. 21. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Hát akkor nagyon jól nézhetsz ki, ha ennyien válaszolnak.
2016. ápr. 21. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
4. Miért ennél rosszabb az arány? :O
2016. ápr. 21. 22:45
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Tíz lányból öt-hat? Hát akkor örülj gyorsan! Olvastam itt már olyan formát is, akinek több száz értelmesen megfogalmazott levelére sem érkezett válasz, csak mert nem rendelkezett ilyen egybegyúrt Clooney-diCaprio-Ronaldo-Gosling tökéletes fejszerkezettel.
2016. ápr. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Nem, ennél jobb.
2016. ápr. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
ez elég jó arány, nálam kb 500ból 1 a visszaírás aránya.
2016. ápr. 21. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Ez egy egész jó kis arány, villogni akartál vele, vagy ezen te tényleg így keseregsz? Még egy jó pasi sem jöhet be mindenkinek, pláne ha még 150sablon levélen kell előbb a hölgynek átrágnia magát...

Én is volt, hogy már négy úriemberrel aktívan beszélgettem egyszerre, ilyenkor válogatás nélkül ikszelgettem ki további üziket, mert azokra már nem maradt energiám érdemben válaszolni, tartani a fonalat... Ebből 2 tuti lekopott, egyet én koppintottam, ha a negyedik sem volt elég érdekes, na akkor jöhetett újabb 2-3 aktív beszélgetés, de ne ilyeneket gondolj, hogy "szexi vagy, dugnálak" és durvábbak, ezekre max teljesen komolytalanul válaszoltam ha unatkoztam, ha nem, élből töröltem őket arctól függetlenül. Szóval én nem vagyok bombázó, nem 150 csak 30-40 üziket kaptam, ezekből kb. 8-10-re válaszoltam

2016. ápr. 21. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
nekem jobb napokon 10ből 1, a fizetősön. De az alja társkeresőn 40ből jön 2 válasz. Abból egy olyan, hogy hogy mereszeltel nekem irni te ronda fa. sz
2016. ápr. 22. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!