Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A teltebb lányok általában...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A teltebb lányok általában miért nehezebb ismerkedni?

Figyelt kérdés

Kifejezetten a teltebb, formás lányok tetszenek, akiken van mit fogni. De úgy vettem észre, hogy velük sokkal nehezebb közelebbi kapcsolatba kerülni.

Egyrészt nagy részük visszahúzódó és szégyenli a testét, nem mer nőiesen öltözni és sokszor félnek az intimebb dolgoktól is. Ismertem olyan lányt, akivel jó volt minden, de az ágyban nem merte elengedni magát. Olyat is, aki nem hitte el, hogy bárki is akarhat tőle szexuális téren valamit is. Arról már nem is beszélve, hogy sokuknál az egész alakos képcsere egy csodának számít.

Részben értem, hogy ha sok negatív tapasztalatuk volt, akkor ilyenek. De ha a másik félen egyértelműen látszik, hogy nem hátrány a formás alak, akkor miért nem mernek nyíltabbak lenni? Pl. elég sok telt lányon nagyon nőiesen áll egy mellben bő, deréknál szűkített ruha, mégsem merik felvenni.



2016. ápr. 23. 22:15
 1/6 anonim ***** válasza:
8%

akkor nagyon az alját kukáztad ki,mert pont hogy a túlsúlyos kövérebb nőkre jellemző az önkritika teljes hiánya.

pont beszélgettem a kollégáimmal arról,hogy közszemérem sértésnek kellene nyilvánítani és bírságolni ha egy nő 90 kiló felett leggingset vesz fel.

mert a 90%uk abban jár meg feszülős felsőkben amikben minden hurka látszik blöe.

2016. ápr. 23. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarske..


A kérdésem kb. idevágó. Én is elég rendesen telt vagyok,van rajtam fognivaló mindenhol. És igen,sokat csalódtam és rengetegszer bántottak.Emiatt (szerintem) menekülök a szerelem elől.Nehéz tényleg elhinni,hogy én bárkinek is kellenék.

2016. ápr. 24. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

A telt alatt a férfiak nagy része manapság azt érti, hogy legyen D/E-s mellem, esetleg kerekebb fenekem, tökéletesen lapos hassal és vékony combokkal, és persze legfeljebb 70 kilóval.

Tehát, ha egy pasi azt mondja, hogy kedveli a telt nőket, akkor szinte biztos vagyok benne, hogy nem rám gondol. :)


Az ágyban vonatkozó dolgokra, volt olyan pasim, aki állítólag a telt nőket szerette (ő maga amolyan szöcskealkat volt, nulla izomzattal), és szex után rendszeresen azon szórakozott, hogy a mellem tejeszacskó, és milyen vicces, ahogy hullámzik, ha taperolja (nem lóg meg semmi, csak nyilván nem a szilikon feszíti), és hogy mennyivel vastagabb a combom, mint neki.

Próbáld meg ezek után elengedni magad az ágyban, hogy valaki így degradál. :D És mindezt úgy, hogy állítólag neki a telt nők jöttek be.


Szerencsére a mostani párommal nagyon jól megvagyunk, tehát én tudom, hogy nem csak városi legenda az olyan pasi, akinek bejönnek a telt nők, de az esetek 90%-ában a fentiek valamelyike, vagy nagyon hasonló tapasztalatok köszönnek vissza. :)

2016. ápr. 24. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Elso!

Nyilvan ki sem kellene lepni az utcara annak aki teltebb ugye,vagy huzzon magara zsakot/csadort viseljen? Nehogy meglasd a hurkait,mert az egybol kozszemerem sertes... Mi kozod hozza miben jar?

Lehet nem elonyos neki az a ruha de akkor sem a te dolgod eldonteni miben erzi jol magat..


Egyebkent napok ota azon gondolkozom hogy hihetelen ,hogy ezen az oldalon mindenki toketes testu,a pasik 18cmes merettel birnak ...es aki esetleg nem modell alkatu az egybol kb. gusztustalannak van titulalva!Plusz mindenki ugy kritizalja a masikat,hogy annak a maradek onbizalma is elmenjen... Neztettek mar tukorbe?Beloletek csak a hiba hianyzik? ;)


Kedves Kerdezo!

Latod ez miatt a hozzaallas miatt nehez egy duci lannyal ismerkedned.Mert ennyire bunkok egymassal az emberek es gondolom mar sokat csalodtak ezek a holgyek hasonlo beszolasok miatt...Komplexusai lesznek,es mar nem hiszi el ,hogy hol allhat neki egy ruha...

2016. ápr. 24. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

azért egy kicsit szélsőséges gondolatmenet,hogy összeveted egy mondatban az elhízott embert a tökéletes testűvel vagy más szélsőséggel.

ez a baj.

sohasem a normálisban az elérhetőben gondolkodtok a középútban,hanem a szélsőségben.

egyből gebe,nagyfarkú,tökéletes testű.

a kedves dagi ne fitnesz modell meg gebe akarjon lenni,hanem egy normális súlyú,egészséges testzsírszázalékú felnőtt nő.

és nem másért hanem önmagáért meg a családjáért.

mert nektek is jó ha nem kell pár év múlva szúrni az inzulint,vagy egyből teherbe tudtok esni ha akartok,nem kell termékenységi klinikára járkálni,vagy megélitek a 75öt és játszhattok az unokákkal.

viszont amit írtam először az megállja a helyét mint szélsőség és megkérek minden 90 kiló pluszos nőt,hogy legyen már egy minimális önkritikája és ne járjon feszülősben.

így nem nevetteti ki magát és nem botránkoztatja meg az embereket.

utó irat-

van pár női ruha boltos ismerősöm és a dagik a legszörnyűbb vásárlók.

kér egy ruhát,az eladó adná neki próbálni az XXXLes felsőt,erre megsértődve elmennek,vagy mondják,hogy ők az Leset kérik.

ez már tényleg röhej,hogy valaki ennyire nem belátó és ennyire nincsen tisztában önmagával.

2016. ápr. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudom. De elég gáz, hogy csak az ilyenekre vagy ráállva.
2016. ápr. 25. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!