Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek még ilyen pasik?

Figyelt kérdés

Csendes félénk kis aranyos visszafogott. Ne a szex legyen az első neki. Kevés nővel volt. Nem kell helyesnek vagy izmosnak lennie csak nagyon okos legyen.

Lehetőleg ne internetes huszár legyen mert nem szeretek neten ismerkedni mert szerintem személytelen


2016. ápr. 23. 23:42
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
Vagy túl nagyok lennének az igényeim?
2016. ápr. 23. 23:47
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Az oké, hogy léteznek, de net kivételével hol találnád meg őket? Szerintem egy ilyen típus az életbe nemfog csajozni, még én aki nagyszájubb stb, én se merek csakúgy utcán ismerkedni ja és egyáltalán nem érzem égőnek a netes ismerkedést.
2016. ápr. 23. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
52%
A helyesírásod alapján te nem lehetsz túl okos. Miért hiszed, hogy bármelyik ilyen fiú leállna veled?
2016. ápr. 23. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:

De a félénk pasik pont azért ismerkednek neten mert itt könnyebb,kevesebb bátorság kell hozzá.Ők nem fognak téged az utcán leszólítani.

Ha nem tetszik a netes forma akkor nyerjétek el hamar egymás bizalmát és találkozzatok személyesen.:)


Milyen életkorú pasik jöhetnek szóba?

2016. ápr. 23. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
53%
Járogass el valami matek szakkörre :D
2016. ápr. 23. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
28 felett mivel 29 vagyok.
2016. ápr. 23. 23:56
 7/24 anonim ***** válasza:

Nem, hasonló típusú vagyok én is, csak én nem vagyok félénk. Aranyost azt nem tudom hogy érted, szemeim nagyok, de pl bundám nincs...nem mindenhol. Helyes se vagyok, izmos se. Okos csak annyira vagyok, amivel még túl tudom élni a vizsgaidőszakot. A többiben egyet értek veled, pont ezért nem ér semmit a fent említett leírás rólam, mert bármit is írtam, az mind szubjektív.


De az elvárásod rendben van.

2016. ápr. 23. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Ha nem túl sok a 39 akkor én is szóba jöhetek mert minden kritériumnak tökéletesen megfelelek.:)Mondjuk kicsi éppen nem vagyok,úgy értem magasságra,de a többi stimmel.:)
2016. ápr. 24. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
47%
Na húzzá' aludni nagyon gyorsan! Oszt' örüjjé', hogy még visszafogott voltam, s nem hoztam szóba a szexet. Hehe.
2016. ápr. 24. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
70%

Ja, itt vagyok, a nők mindig átnéztek rajtam, persze megkaptam, hogy micsoda főnyeremény vagyok, meg a többi blabla szöveget.


31F

2016. ápr. 24. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!