Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Netes ismerkedés 200 km távolsággal? Van értelme, hogyan lehet megoldani a randikat?

Figyelt kérdés
Nyilván úgy lenne értelme ha több napra találkoznánk, viszont ezt nálam nem lehet megoldani mert szüleimmel élek. Ő egyedül lakik, de én nem vagyok oda az ötletért, hogy mindig én utazzak órákat egyedül. Soha nem is vonatoztam, nem tudom mit hogyan kell, tudom ciki ennyi idősen. Én vagyok a nő amúgy. Amúgy neki olyan tervei vannak, hogy én költözzek hozzá ha úgy alakul hogy lesz köztünk valami, mert ő élhetőbb helyen lakik, jó munkája van stb. Szóval emiatt is nekem kellene hozzá látogatni.
2016. ápr. 24. 13:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Vagy kilepsz a komfort zonadbol es megteszel olyanokat is amiket eddig nem. Vagy keresel helyi fiut.
2016. ápr. 24. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
83%
működik az 300 km-rel is.. úgy, hogy mindketten a szüleinknél élnük. egyszer ő jön, egyszer én megyek.több napra... csak az akaraton múlik,de nekem úgy tűnik te nem akarod igazán.. akkor viszont felejtsd el.
2016. ápr. 24. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Miért mennyi idős vagy?
2016. ápr. 24. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Mûködik 3000kmel is :D Mi is a szüleinknél lakunk. Egyszerûen megoldható, egyik héten te mész hozzá másikon õ megy hozzád.
2016. ápr. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
AZ én barátnőm Kaliforniában lakik, havi 2x találkozunk. Egyszer ő jön Magyarországra 1 hónapra aztán én megyek Amerikába hozzá. 8600 km választ el minket.
2016. ápr. 24. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Hozzánk egyáltalán nem jöhetnénk, szüleim ki is vágnának vele együtt, soha nem hozhattam ide a barátaimat évek múltán sem. Nálam maximum a szállodában töltött hétvége jöhetne szóba, mondjuk én fizetném a szállást, cserébe ő utazna.
2016. ápr. 24. 13:56
 7/12 anonim ***** válasza:

közöttünk 120 km távolság volt és mi is neten ismerkedtünk meg azóta hozzájuk költöztem 2 évig anyánál laktunk hozzámentem és 1 éve albiban vagyunk jelenleg .


Válasz a kérdésedre: működhet ha mindketten akarjátok és hasonló a jövőbeli elképzelésetek.

2016. ápr. 24. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Akkor már jobb ha mindig te utazol,úgyis csak az első alkalom lesz furcsa,aztán majd szépen hozzászoksz.2-3 óra vonatozás nem olyan nagy dolog.

Első alkalommal menjen ő hozzád és együtt vonatozzatok át hozzá,így közösen élitek át az első alkalmat,de ezt akár rendszeresen is csinálhatjátok így.Olcsóbb mint a szálloda.

2016. ápr. 24. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Párom és köztem is pontosan ennyi a távolság és már 3 éve boldogok vagyunk együtt.

Heti egy nap tali a két város között, ha mind a kettőnknek jól, akkor egymásnál. (Egyébként minden nap skype-on beszélgetünk. Ez nagyon fontos, hogy minőségi beszélgetéseket töltsetek együtt, így jobban megismeritek egymást és előrébb lendül a kapcsolat.)

Ő is és én is még a szüleinknél lakunk, ő egyéb okok miatt van még ott, de majd ő fog az én városomba költözni ez már biztos hamarosan.


Ő 31F, én 25N


Egyébként minden működik, ha mind a ketten tesztek azért. :)

2016. ápr. 24. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
50km fölött részemről felejtős a dolog! Ez nem kényelmesség, csak én nem telefonon meg virtuális formában akarom megélni a kapcsolatomat, és azt se akarom, ohogy az a heti 1 találkozó csak a szexről szóljon.
2016. ápr. 24. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!