Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak szerintem nehéz ebben a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem nehéz ebben a világban normális tisztességes lánnyal megismerkedni?

Figyelt kérdés
vagy egyáltalán létezik ilyen? mert nekem eddig csak rib@n.cokkal volt dolgom de ahogy elnézem barátaim barátnőit hát ők is azok csak szegények gondolom annyira szerelmesek vagy annyira örülnek hogy barátnőjük van hogy maguk nem veszik észre csak egy kívül álló.De ha nem is rib@.ncok de valami gond van a fejükkel. Kérdésem hogy srácok nektek erről mi a véleményetek ? Nektek volt szerencsétek?
2016. ápr. 25. 16:06
 1/10 anonim ***** válasza:
93%

Nem nagyképűségből csak realitásból mondom, hogy igen, létezik, miért ne létezne?

Sosem csaltam meg senkit és nem is fogok, nem szórakoztam soha senkivel és nem is fogok.

Barátom tudja, hogy hűséges vagyok, szeretem őt, ezért vagyok vele.

Akit szeretünk azt nem csaljuk meg és pont.

Ha nem akarnék már tőle semmit, akkor előbb szakítok vele mintsem megcsaljam. A megcsalásnak semmi értelmét nem látom. Lehet ezzel egyedül vagyok, de nem érdekel! :)

2016. ápr. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Az enyém 85_90%ban normális volt asszem.
2016. ápr. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
olyan nincs hogy 85 90%ban normális volt ? meg mi az hogy volt?
2016. ápr. 25. 16:15
 4/10 anonim ***** válasza:
Volt gyerekkori traumája, ami mindenkin hagy szerintem bélyeget. Volt, mert már szétmentünk, és az én hibámból. 22f
2016. ápr. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Te mégis milyen vagy?
2016. ápr. 25. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem csak szerinted, sok ilyen rinyagép van még.
2016. ápr. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem csak lánnyal ámblok emberrel.
2016. ápr. 25. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
miféle "gond van a fejükkel"? pl?
2016. ápr. 25. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Simán létezik, a legtöbb évfolyamtársamról soha nem tudnám elképzelni, igaz, hogy reál szakra járok, és többségében nem bombanők közé. Ja bocsi. Nekik a fejükkel van a baj. **
2016. ápr. 25. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
én is ezt kérdezem csak fordítva hol vannak a normális fiúk?
2018. ápr. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!