Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek ha 18 évesen még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha 18 évesen még nem volt egy barátom se, lehetséges, hogy soha nem fogok kelleni senkinek?

Figyelt kérdés

Egyrészt azért jutottam el idáig, mert eléggé introvertált vagyok, nem szoktam bulizni járni meg ilyesmik és nem is nagyon szeretnék, mert kellemetlenül érzem magam sok ember között. Neten próbáltam párszor ismerkedni fiúkkal, de vagy nekik volt valami defektjük, vagy én nem tetszettem nekik. Mondjuk tény, hogy van pár elég kiboritó tulajdonságom, de próbálok ezekről leszokni. Meg viszonzatlanul szerelmes voltam egy fiúba, akin még mindig nem sikerült magam túltenni, szóval másokhoz kedvem sincs annyira jelenleg..

Viszont az osztályomban minden lány túl van már legalább 2 pasin, van, aki 18 évesen már összeköltözött a barátjával, nekem meg még életemben egy barátom se volt....Félek, hogy örökké egyedül fogok maradni.

Szerintetek is nagyon gáz vagyok?


2016. ápr. 25. 17:02
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem majdnem 23 éves koromban lett először barátom (és előtte nem volt semmi se, mielőtt vki rákezdené :D)... szóval nem, egyáltalán nem jelenti azt, hogy akkor már veszett fejsze nyele az ügy. Sőt sztem később kezdik a férfiak értékelni az introvertáltabb, nem bulizós stb. lányokat, nem a korosztályod az.


Max. annyit tehetsz az ügy érdekében, hogy kicsit többet kimozdulsz vmi olyan szakkörre, foglalkozásra, ami érdekel téged (nem dizsibe gondoltam).

2016. ápr. 25. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Interneten ne ismerkedj ,és szerelmes úgy is lehet az ember ha nem tetszik neki ,velem volt már így,nem tetszett a lány de szerelmes voltam belé.
2016. ápr. 25. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nahát, én is majdnem 23 éves voltam, mikor lett barátom, addig még a csókig sem jutottam el. Magyarázat ugyanez, zárkózottság, ami az egyetemi évek alatt oldódott, lettek haverok, barátnők, többször jártam el, ugyan nem discoba-oda is egyszer, egyszer, ha nagyon rábeszéltek, és jó társasággal mentem, de inkább a könyvtárba tanulni, vagy kávézóba/teázóba beülni, kiállítást megnézni, koncertre/színházba/moziba menni.


A viszonzatlan szerelem nálam is évekig megvolt, ezért is tudtam "csak" 23 évesen nyitni valaki felé. Ma már 30 éves vagyok, férjemet négy éve ismertem meg, és egy kezemen meg tudom számolni, hány pasimnak nevezhető valakim volt. Boldog vagyok így, nem hiányzik, hogy a fél faluhoz/városhoz közöm legyen.


18 évesen ott tartottam, hogy akkor egy éve tartott egy plátói szerelem -ez húzódott el még tovább is.


Ha valamin dolgozni akarsz, akkor dolgozz azokon a tulajdonságaidon, amiket magad is kiborítónak tartasz, az ember még ilyenkor nagyon nagyot is tud változni.

Az internetes ismerkedést csak módjával csináld, ki lehet ott fogni normális, és teljesen abnormális pasikat. Van egy tudásanyag, ami nélkül veszélyes is lehet, de a mai világban nagyon nagy lehetőségeket is rejt magában.


Ne aggódj, 18 évesen még előtted az Élet, és ahogy írták fentebb is, Téged még jobban meg is fog becsülni az, akivel egy párt fogtok alkotni később, hogy nem veszed félvállról a kapcsolatokat.

2016. ápr. 25. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is 21 voltam, mikor összejöttem az akkor 23 éves barátommal, mindkettőnknek ez az első kapcsolata (előtte egyikünknek se volt semmi, illetve nekem egy randi, de csók nem). De a legjobb barátnőm is már 22 volt az első idején. Egyáltalán nem vagy elveszve, az ismerősi körömben nem is olyan ritka dolog ez. Nem csak buliban lehet ismerkedni, eljárhatsz akár barátokkal is olyan koncertekre, rendezvényekre, programokra, amik benne vannak az érdeklődési körödben. Így ha ott megismersz valakit, legalább lesz közös érdeklődési kör, és beszédtéma. A legfontosabb az, hogy érezd jól magad, annál vonzóbb dolog úgy sincs, mikor látszik valakin, hogy jól érzi magát a bőrében.
2016. ápr. 25. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
30%
Ha mindig olyan válogatós leszel, mint most, akkor lehetséges.
2016. ápr. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

előtted van még az élet, ne aggódj.


akár itt is megtalálhat a szerelem, de tényleg keress dolgokat, amik érdekelnek, sportolj, szakkörök, meg miegymás. :)

2016. ápr. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Most töltöttem be a 19-et, és viszonylag (:D) normális srác vagyok. Nekem sincs igazából tapasztalatom a lányokkal, nem vagyok egy kezdeményezô típus. Ha gondolod beszélgethetünk, szívesen megismernélek.:)
2016. ápr. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
18:26 Mennyire válogatós? :D Ismersz?
2016. ápr. 25. 19:36
 9/10 anonim ***** válasza:
22%
Nem ismerlek, de ha egy lánynak sose volt még pasija, az csak azért lehet, mert mindenkit visszautasít, aki nem néz ki tökéletesen.
2016. ápr. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Van egy olyan érzésem, hogy alacsony vagy, ronda, igénytelen, és naponta legalább 6 kérdést kiirsz az oldalon arról, hogy miért akkora qrva minden nő, hogy nem akar egy ilyen emberrel összejönni. Szerintem menj vissza a többi hozzád hasonló pasihoz siránkozni még egy sort, meg a nőket szapulni, ha már ennyire unatkozol.
2016. ápr. 25. 19:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!