Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehetséges az, hogy egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges az, hogy egy lány azért nem kell senkinek mert már túl rendes? :D

Figyelt kérdés
A hosszú távú kapcsolatokra gondolok. Sok pasival találkoztam aki "sírt" nekem, hogy megcsalták, kihasználták, rosszul bánt velük a barátnőjük stb. még is végül őket választják komoly kapcsolatra nem az olyan lányokat akik mellett nem kéne szenvedniük ilyen dolgok miatt. Néha úgy érzem már ez a normális mostanság és velem lehet baj. 20/L
2014. okt. 23. 14:15
 1/10 anonim ***** válasza:
hasonlóan tettem fel ezt a kérdést én is pár ismerősömnek 26f
2014. okt. 23. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy pont a rendesség lenne a buktató a dologban.
2014. okt. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Sok lány azt hiszi magarol hogy rendes közben meg unalmas,hideg,beszűkült,fap**a..
2014. okt. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem vagyok se unalmas, se fa...na :D
2014. okt. 23. 14:21
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem, ez inkább a fiúknál szokott probléma lenni.
2014. okt. 23. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mert kihívás és ez vonza a pasikat. Nem csak a lányoknál ilyen a dolog. Ha túl rendes valaki, akkor azt hiszik valamit titkol és nem bíznak abba, hogy így marad, vagy egyszerűen azt érzik, hogy túl jó hozzájuk a csaj és talál majd jobbat.
2014. okt. 23. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Próbáltam rajta kicsit változtatni és "rosszabb" lenni de nem ment túl sokáig és nem is akarom magam megjátszani mert nem olyan vagyok. Abba mi a kihívás ha valaki csak szenved a másik mellett?
2014. okt. 23. 14:33
 8/10 anonim ***** válasza:
Reagálva a hatos válaszolóra is, nálam az említett dolog egyáltalán nem játszik például, úgyhogy ez sem igaz mindenkire. Nem kihívás kell, hanem egy őszinte, rendes lány. Elég nagy kihívás ezt megtalálni már eleve.
2014. okt. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem meg csaj ilyen lány kéne. Nincs veled semmi baj, majd megtalálod a hozzád valót, aki értékeli azt, aki vagy.
2014. okt. 23. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Passz.. nem tudom, hogy van ez a gondolkodás mód a "rosszfiúknál"

De a legtöbb srác örülne egy rendes lánynak.

2014. okt. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!