Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Megváltoztam, hogy találjak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megváltoztam, hogy találjak így párt?

Figyelt kérdés
Régebben nagyon alkalmazkodó voltam, ami nyilván tetszett a férfiaknak. Aztán nagyon sok rosszat megtapasztaltam a világból és kialakult egy kép bennem, hogy milyen férfit keresek. Viszonylag jó emberismerő vagyok és ismerkedéskor már mindenkiben a hibát látom, normális emberrel meg nem hoz össze a sors, vagy már rég foglaltak.
2016. ápr. 25. 19:41
 1/6 anonim ***** válasza:

Semmi gond. Valszeg ilyen hozzáállással mi járunk a legjobban, ha megkímélsz minket.

Mondom mindezt úgy, hogy én is elég jó emberismerő vagyok.

A keserűség még a hurkáknál is kevésbé kelendő...

2016. ápr. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

"ismerkedéskor már mindenkiben a hibát látom,"


Ez itt a probléma kislány! Ha ilyen negatívan állsz már hozzá, és mindenkiben csak a hibát keresel, akkor vén kislány leszel!

SENKI SEM TÖKÉLETES!!! Mindenkinek vannak hibái, IGEN MÉG NEKED IS!!

2016. ápr. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Na, és milyen férfit keresel?
2016. ápr. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A problémát én is felismertem, ezért írtam ki a kérdést...
2016. ápr. 25. 19:55
 5/6 anonim ***** válasza:
Talán, ha nem az ember hibáira hanem az értékeire fókuszálnál nem lennél ilyen szerencsétlen. Te se vagy hibátlan szóval.. mégis mit vársz?
2016. ápr. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sajnos nem tudhatjuk,hogy milyen hibák azok amikről beszélsz,így nehéz eldönteni,hogy jogosan érzed ezeket az ismerkedés akadályának,vagy csak kifogásnak használod őket.
2016. ápr. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!