Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az miért van hogy egy kövér...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az miért van hogy egy kövér nő könnyedén talál párt magának míg egy kövér férfi viszont jóval esélytelenebb a párkeresésben?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 25. 09:00
 1/10 anonim ***** válasza:
63%
Bár határozottan vékony nő vagyok, én pont fordítva látom (tapasztalom) a dolgot.
2016. ápr. 25. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindegy, hogy az a kövér nő amúgy szép/okés/elfogadható arcú, vagy pedig még az arca is csúnya. (Értsd: Ha lefogyna, akkor még tényleg szép, vonzó nő is lehetne, mert az arca rendben van)


Dagadt fa-.szikat arctól függetlenül tényleg többet látok egyedül, viszont ha dagadt nőkről van szó, ott legalább egy aranyos arcúnak van esélye.

2016. ápr. 25. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
35%
Nő vagyok, így nem tudom megítélni mennyire vonzó egy kövér nő, de nekem sosem kéne kövér férfi, mert gyengeséget sugall. Itt nem a súlyemelő alkatra gondolok, akiken azért látszik hogy van ott izom a zsír alatt, hanem a lötyögő hájpacnikra. Nem tudom egy olyan férfiról elképzelni, hogy bármi erőkifejtésre képes, hogy nem fárad el akár szex közben 5 perc alatt, stb. Gondolom a férfiaknak valami hasonló problémájuk lehet a kövér nőkkel.
2016. ápr. 25. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
52%

Mert sok férfinak már az is elég (elkeseredettségükben) ha egyáltalán VALAHA lehet valakijük. És e miatt sokan úgy gondolják egy előnytelenebb külsejű lánynál több esélyük lehet. Mondjuk az igazság az, hogy sokszor a vágósúlyban lévő "nők" is iszonyatosan beképzeltek és bunkók tudnak lenni, ráadásul nagyon sokra is tartják magukat (külsőre is akár), pedig nincs rá különösebb indokuk.

Meg persze arról se feledkezzünk meg, hogy vannak férfiak akiknek kifejezetten a teltebb, sokszor már jelentősen túlsúlyos nők tetszenek.

2016. ápr. 25. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Scav ***** válasza:

A hormon nagy úr és ha a férfi szexet akar és sokáig nem kap, elkezdi egyre lentebb adni a szintet. Így elfogadja az egyre kövérebb nőket is. Van kivétel, akinek eleve a kövér tetszik.

A kövér férfiak se teljesen esélytelenek, mert van olyan nő, akinek a kinézetnél fontosabb a belső, vagy az egzisztencia (pénz). Ha az van, akkor a kövér férfinak is lehet esélye.

2016. ápr. 25. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Evolúció fiacskám,evolúció! Régen miért a kövér,arcnélküli szobor volt az ideál,szerinted? Mert akkor ez ábrázolta a termékenységet és van olyan pasi,akinek ilyen régi vágású az ízlése,van,akié meg nem.A kövér férfi meg Thaiföldön kapós,mert ott az a gazdagság jelképe.Na bumm!
2016. ápr. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

A kerek fenék, nagy mell nőies.

Mindkettő esetben ez a válasz.


Kellemetlen ha a pasinak nagyobb a melle, mint a családnak. :)

2016. ápr. 25. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Csajának
2016. ápr. 25. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én jobban vonzodom a kövérebb,testesebb pasikhoz,pedig én nem vagyok kövér nő. Sokkal férfiasabbak számomra és erösebbek,mont a normál/izmosabb/véknyabb pasik. Ez utóbbiak nem vonzanak szexuálisan.
2016. ápr. 26. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

@9

Vélhetően te a macisakra gondolsz, nem a kövérekre.

2016. ápr. 26. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!