Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Azt mondják gazdagként könnyű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondják gazdagként könnyű a barátnő szerzés. Nem az. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A segítségeteket szeretném kérni a következőben: egy budapest melletti kisvárosban lakom, örököltem édesapámtól egy kifejezetten jól menő vállalkozást. 26F vagyok. 189 CM, rövid sötét majdnem fekete haj, 85 kiló vagyok szóval ilyen magassághoz képest egy kicsit vékonyabb. Szerintem viszonylag korrekt, nem vagyok az a nagy kondiba járós, de azért igyekszem odafigyelni arra, hogy hogy nézek ki. Volt már több barátnőm mégsem éreztem igazán szerelmesnek magam, nem találom a párom. Igyekszem mindig a randira minél szimplábban megjelenni, nem autóval menni hogy minél inkább kiszűrjem a gold digger lányokat. De onnantól kezdve , hogy eltelik 1-2 hónap meglátják a házam vagy a Volvo terepjáróm teljesen megváltoznak körülöttem. Nem érzem azt, hogy igazából miattam lennének velem és ez kifejzezetten zavar. Tippeket szeretnék kérni, hogy mire érdemes odafigyelni? Kicsit magányosnak érzem magam.



2016. ápr. 26. 09:53
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
49%
Hasonló anyagi helyzetű lány kell neked,akinek a szülei kicsit pénzesebbek.Akinek kevesebb van,azok közül sok a pénzre megy,eltitkolni meg csak egy ideig birod.
2016. ápr. 26. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
6%
Már a kapcsolat elején sem vagy őszinte. Meg annyira látszik hogy nem dolgoztál meg a pénzért, nem tudod helyén sem kezelni az egészet. 26 évesen itt tartani...
2016. ápr. 26. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Mi az hogy nem tudja a helyén kezelni? Pont az, hogy nem vág fel vele, és azt szeretné ha a lány nem a pénzéért szeretné, hanem azért, amilyen ő valójában. Pont, hogy ez a követendő, hogyha jó anyagi helyzetben lévő családba születünk, akkor ne éljünk ezzel vissza, és ne csináljuk azt amit a budai burzsuj fiúkák. Szerintem jól csinálja a srác.
2016. ápr. 26. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
16%
Vegyél egy átlagos (akár használt) autót, bérelj valahol egy átlagos albérletet (vagy meg is veheted a lakást), és költözz oda amíg megtalálod a párod. Csak akkor mutasd meg a többi dolgot a lánynak, ha már jól kiismerted, és rájöttél, hogy rendes. Persze ez így egyfajta átverés, de nem hiszem, hogy bármelyik lány sokáig neheztelne amikor kiderül :).
2016. ápr. 26. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim válasza:
89%

Eléggé nehéz kiszűrni az ilyen jellegű közeledéseket. Mire oda eljutnál, hogy ez kiderüljön a csajról, jó párszor kellett már találkoznotok/ beszélgetnetek. Esetleg már kellően szimpatikusak is lettetek egymásnak.


Véleményem szerint ezt csak úgy fogod tudni kiszűrni ha minél később "viszed haza" a csajt, vagy még egy tipp: nem magadhoz viszed el hanem mondjuk egy haver / rokon lakására. A kocsi kérdés is megoldható.

Mire érdemes odafigyelned? Kapásból erre amit most megnyilatkoztattál magadról. Oké, értem, kellett egy kép rólad így ismeretlenül, de igyekezd magadat kevésbé "fényezni" és inkább a jó tulajdonságaidat előtérbe helyezni, főleg ha pont az a célod, hogy az ilyen nőket elkerüld. Mert erre a kérdésre is harapni fognak :)

És egyébként meg nem lehetetlen a dolog, csak a privát ügyeidet ennél óvatosabban kell kezelni.


Sok sikert! :)


26/N

2016. ápr. 26. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
95%

Akik azt mondják, gazdagként könnyű barátnőt szerezni, pont ezekre a golddigger csajokra gondolnak. Van, aki annyira kétségbeesett, hogy megfelel neki ez is, ha egy feszes testű csajt döngethet esténként meg tud vele villogni, hogy van csaja.

Én pl. nem homályosítanék az anyagi helyzetemről, mert lehet, azért olyan fura érzés, hogy a csajok meglepődnek, vagy jobban örülnek, mert hirtelen tudják meg, hogy jé, van jó kocsi stb... ami őszintén, egy srác értéket, aki amúgy is tetszik nekik, még inkább meg tudja dobni. Lehet itt ájtatoskodni, hogy jaj, hát nem is, de a legtöbb lány így működik. Ki ne örülne annak, ha jólétben élhet? Attól még nem biztos, hogy nem magadért szeret. Hiszen azért végigült veled pár randit, kémia valszeg volt köztetek...


Talán ha nem mutatnád magad másnak, csóróbbnak, mint ami vagy, nem lenne ennyire furcsa a lányok reakciója.


A másik dolog, lehet, érdemesebb olyan lánnyal ismerkedni, aki veled van kb. egy anyagi szinten (azért az meglátszik, ha vki minőségi arcápolószereket, sminkeket használ, márkás ruhái vannak), nem vmi "kis jaj, de cuki, jaj, de édes kis takarosnak tűnő, csóró szomszédlányt", mert azoknak inkább el tudja venni az eszét az, ha kiderül, a pasijuk gazdag.

2016. ápr. 26. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
bezzeg az en Ladamra egy lany sem indul be ;(
2016. ápr. 26. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Azon gondolkozz el miért NE változna? Megismert egy átlag fiút, akiről kiderül 1-2 hónap után, hogy mégsem -annyira- átlag. Ott lesz a becsapottság érzés bennük és ott lesz a jobb élet hirtelen reménye. Mitől ne változnának? Honnan tanulták meg, hogy kezeljék az ilyen helyzetet? Hogy kezeljék azt az embert aki ilyen helyzetbe hozta őket? Egyébként miért csak a külsődről írtál? Gondolkozz el, miért csinálod amit csinálsz és Neked mennyire számít a külsőség és a pénz, közben meg azon, hogy minden ember tükre a másiknak...


Próbáld magadban helyretenni, hogy Neked mi a fontos. Ha már kérdeztél akkor kicsit "beleturkálnék" a lelkedbe: csináld jól a vállalkozást, legyél méltó utódja édesapádnak, hogy ne kelljen úgy érezned: az öledbe pottyant és akkor talán mást sem akarsz becsapni és az ölébe pottyantani a jót, majd elítélni, hogy nem tud vele mit kezdeni. Tedd rendbe a lelked, mert valami ezen a téren nem stimmel. Nem baj. Tényleg nem baj, ha eddig nem vetted észre. Az a baj, ha tudod és nem teszel ellene.


Az igazán jó kapcsolat alapja az őszinteség és az, hogy mindent meg tudsz beszélni a másikkal. A két hónap múlva megmutatom a valóságot pedig nem őszinteség. Az, hogy az igazság kiderülése után a lányon észlelt változás alapján magadban morfondírozol pedig nem a mindent megbeszélés...

Ehhez először magaddal kellene igazán jó kapcsolatot kialakítani.

2016. ápr. 26. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

#7


Nekem is nagy kocsim van :P Egy 50-es láb-busz :D


De félre a "tréfával". Kérdező ugyanabban szenvedsz, mint anno nagybátyám. (ő is milliomos volt, igaz ő a nehezebbik úton lett az, félretett fizetésekkel) - viszont mindig ettől félt, hogy a nők majd a pénzére fognak hajtani... Sajnos sok nő van akik ilyen "pénzre hajtósak" (ez a nagy-nagy fail az autóval csajozók számára, hogy saját maguk esnek a hibába) illetve van egy olyan rétege is akik amúgy dolgosak, de ha látják hogy megvan a jólét relatíve munka nélkül akkor rossz irányba változnak.


Lehet egy hasonlóan gazdag hölgyet kellene megismerned, aki "nem esik hasra" a dolgaidtól, így pénztől független ismerkedés lehetne.


De ez is csak egy tipp.

2016. ápr. 26. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
hat igen de azt a poent sikerult mar lanyoknal elsutni hogy C-s Mercedessel jarok a suliba :D aztan amikor kiderult hogy az egy Mercedes Citaro rogton nem orultek annyira :D
2016. ápr. 26. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!