Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem megy a barátnő szerzés....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem megy a barátnő szerzés. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Szóval az a lényeg ,hogy több mint 3 éve nem volt komoly kapcsolatom. Nem is akartam senkivel sem összejönni ,mert a legutóbbi komolyan kapcsolatom borzalmas volt és a sok negatív dolog miatt ami bennem megmaradt független akartam maradni. Amikor úgymond nem foglalkoztatott a dolog több lány is jelezte ,hogy nem vagyok számára közömbös ,de ahogy már leírtam nem álltam rá készen és nem is akartam ezért őket átverni. Viszont kb fél éve bekattantam és barátnőt akarok magamnak mert rossz egyedül. Viszont csak a visszautasításokat kapom. Nagyon kezd elegem lenni. Mit tudnátok ajánlani? Rossz helyen keresem az illetőt? Esetleg nagyon akarom és pont azért nem megy?

Köszi a válaszokat.


F/22



(Bunkó kretén agyhalottak inkább a billentyűzetkoptatás megkezdése előtt dugják vissza az ujjukat az orrukba vagy a seggükbe..... Nagyon szépen köszönöm)



2014. jan. 13. 23:30
 1/7 Zakathol ***** válasza:
100%
Nagyon akarod és ezért nem megy.
2014. jan. 13. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%
25 évem alatt 1x volt 2éves kapcsolatom az egészséges ha évente váltod őket általában októberban ünnepek előtt kell szakítani és január környékén jöhet a barátnő akkor felszabadultabb az ember könnyebben megy , ha akkor se még mindig ott a tavasz és a nyár tapadnak a nők, ha rám hallgatsz, és inkább biztonságra vágysz hogy üres legyen a zacskó mindíg, minimum legyen 2 nőd és soha ne állj le a következő keresésével meg becserkészésével csak ha már szerelmes vagy és minimum fél éve együtt vagytok bár quró társakat sosem adom fel ha van 1 fix pont sosem kerülsz olyan helyzetbe amibe most vagy.
2014. jan. 13. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Play the game ***** válasza:
Hol ismerkedsz?
2014. jan. 13. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Huha Azt kérdezzétek hol nem próbáltam ismerkedni eddig.

Buli,társkeresők, ismeretség.... Komolyan már elmegyek valami rapid randira :D


@23:41

Van igazság abban amiket mondasz viszont én már próbálnék valakit megtartani magam mellet aki normális és a társam tud lenni.

2014. jan. 13. 23:46
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Gyűjts sok pénzt. Lesz önbizalmad, és akkor jobban fog menni.
2014. jan. 13. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ebben tudod mi a gáz? Hogy akkor fog betoppanni az életedbe A NŐ csupa nagybetűvel, amikor a hátad közepére se kívánsz egy kapcsolatot. Foglald el magad, mélyülj bele valamibe, ami nagyon érdekel, ami leköt, tereld el a gondolataidat még a csajozás kis lehetőségéről is, és tapasztalatból mondom, megtalál téged a NAGY Ő. :)


26/F

2014. jan. 14. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
48%
ez milyen igaz,azutolsó kommentetlő,én amostani barátomat amikor meg ismertem elötte csak bent ült és kockult egész álló nap ebbőlált meg el ment melozni. aztán egyikhaverja monta hogy össze jöhetnék velevagyha tetszik probálkozzak. nem kellet sohakt probálkozni ki hivtamegyszer aztán azóta egy éve vagyunk együtt :)
2014. jún. 18. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!