Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Úgy esélytelen egy kapcsolat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy esélytelen egy kapcsolat, ha engem nem érdekel semmi?

Figyelt kérdés

Volt már 2 pasim, de az mindkettő távkapcsolat volt, úgyhogy ott annyira nem került ez előtérbe. Az a bajom, hogy nincsen semmi hobbim, nagyon unalmas lennék mindenkinek. Egyedül a zene az, amit imádok, meg filmezni, olvasni, sportolni, de semmi komolyabb érdeklődés, vagy olyan, amivel foglalkozni is szeretnék majd később.


Hogyan lehetne találni valami elfoglaltságot?


20L


2016. ápr. 26. 21:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem lennél unalmas, pont hogy olyan pasit kéne találj aki kicsit nyitottabb a világ felé és sok dologban jártas. Nem pedig ilyen távkapcsolatos gondolom játékfüggő kockát.
2016. ápr. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%

"Egyedül a zene az, amit imádok, meg filmezni, olvasni, sportolni.."


Látom, ennyire becsülöd magad, hogy már a saját elfoglaltságodat is semmibe veszed!


Ha ezek neked semmik, hát gratulálok! Ma is tanultam valamit legalább!


Ilyen semmirekellő hozzáállással, igen, esélytelen!

Egyébként meg.. te magad is nagyon jól tudod!

2016. ápr. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem úgy értem, hogy semmik, csak ezek mindenkire jellemzőek, nincs benne semmi érdekes, nem úgy, mint pl, aki búvárkodik vagy vitorlázik.
2016. ápr. 26. 21:19
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

Akkor legyél agysebész, vagy érdeklődj eziránt és akkor lesz majd miről mesélned!


Komolyan, te azt hiszed, hogy akkor leszel érdekes, hogy ha pl. extrémebb hobbijaid vannak?

Gyerek vagy még, nem baj, majd 5 év múlva megkomolyodsz és akkor már nem így fogsz ezekről vélekedni!


Mindenki egyedi és értékes!

2016. ápr. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem jellemzőek mindenkire, én pl nem nézek filmeket. Rengeteg ilyen pasi van, akit kb ezek a dolgok érdekelnek, csak szét kéne nézni. Amúgy meg pl wellnesselni elmenni pont kettesben lehet.
2016. ápr. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem kellenek különösebb hobbyk, jöjjünk ki jól, beszélgessünk jókat mindenféléről (aki csak a hobbykról meg a munkáról tud, az régen rossz), szakadjunk ki a világból, töltsünk együtt minőségi időt stb. Nekem ez a fontos egy lányban, nem az, hogy mivel foglalkozik meg milyen érdekes az élete... :)
2016. ápr. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ha szeretsz olvasni, már nem lehetsz unalmas, aki meg ezt nem értékeli, azzal nem illenél amúgy sem össze. De azért nézz utána, milyen hobbik vannak, vagy csak kezdj bele valamibe, lehet, hogy akkor derül csak ki, hogy érdekel, miután belekezdtél.
2016. ápr. 26. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
"Egyedül a zene az, amit imádok, meg filmezni, olvasni, sportolni, de semmi komolyabb érdeklődés, vagy olyan, amivel foglalkozni is szeretnék majd később." Elég nagy ellentmondásba keveredtél önmagaddal. Elárulom a legtöbb embernek sincs nagyobb érdeklődési köre. Sőt! Sokaknak még ennyi sincs. A filmek / könyvek önmagukban olyan témák, amelyekről végtelenségig lehet beszélni, főleg ha a beszélgető társ is élénken érdekelt bennük. A zene szintén ilyen. Munka szintjén meg szintén azt hiszem, hogy a legtöbb ember nem örömből és csinálja és nem azzal foglalkozik, ami neki jó lenne. Egyszerűen mert muszáj. Persze van kivétel akinek a munkája egyben a hivatása is és azt nagy kedvvel, odaadással végzi, meg szereti is.
2016. ápr. 26. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!