Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy lány azt írja, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány azt írja, hogy sajnál mert még nincs barátnőm, akkor ez azt jelenti hogy esélytelen vagyok nála?

Figyelt kérdés
Barátok vagyunk,én persze többet szeretnék a barátságnál mert nagyon tetszik a lány.Vele képzelem el az egész jövőmet.

2014. aug. 27. 12:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Akkor mond el ezt neki is hogy te tobbet akarsz! Es szerintem azert mondja hogy sajnál mert látja rajtad hogy rossz neked..ennyi
2014. aug. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Én nem látom az összefüggést a kettő között...
2014. aug. 27. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
mond meg ne sajnáljon...kérdezd meg, ha ő sajnál akkor te is sajnáld, mert nincs barátja? inkább szüntessétek meg ezt a problémát mind2-en közös erővel :P
2014. aug. 27. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem, épp ellenkezőleg, ez azt jelenti hogy felhasználhatod sajnálatát, hogy dughass vele. Komolyan.
2014. aug. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!