Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyivel csökken egy nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyivel csökken egy nő kelendősége a társkeresésben, ha gyereke van?

Figyelt kérdés

Minden fiatal férfi, fiatal és független nőt vadászik. De előfordul, hogy becsúszik egy gyerek, még a 20as nők között is, és aztán az apa meg lelép és a nő ott marad a gyerekkel társ nélkül.

Kb. hány %-kal csökken így azon férfiak száma, akik komoly kapcsolatot akarnának tőle, ha nem lenne gyereke?


2016. ápr. 27. 19:53
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Hát így adott életkor előtt kicsúszik mindenki. Nekem pl, 20-23 évesen még korai lett volna egy ekkora felelősség, azon túl nagyban megnehezíti a korai lángolás kiélvezését. De úgy gondolom, hogy 27-40 között meg már bele is férhet. Nem lesz egyszerű az tuti.
2016. ápr. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
67%

mondjuk 90%-al


Lehet h szomorú, de manapság már nem az őskorban élünk, a családtervezés egy tudatos dolog.


Olyan nincs h "becsúszik" olyan van h felelőtlen vagy... és sok nő ráerőszakolja a pasira a gyereket mondván h nem akar abortuszt, persze h elhagyják a francba.. ez 2 emberes kérdés nőként illene ezt megérteni. Lehet h az ő teste de az ő teste akkoris amikor megdugatja magát és lusta tablettát szedni...

2016. ápr. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
60%
Tiszta pesszimisták vagytok :D Rengeteg nőt ismerek, 2 gyerek, a 2. az új párjuktól és máig együtt vannak.
2016. ápr. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
70%
3-as vagyok. Szóval nem hiszem, hogy ez véletlen lenne, akkor nem ismernék ennyit. És nem mondanám, hogy defektes az új párjuk.
2016. ápr. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
79%
Nálam attól függ, hogy tőlem is szeretne-e gyereket, mert sajátot mindenképpen szeretnék. Sőt egyre jobban érzem,hogy egyedülálló apa szeretnék lenne, kell a francnak társ.
2016. ápr. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Egyedülállóként sajnos nagyon nehéz örökbe fogadni!
2016. ápr. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
70%
Én nem akarok örökbefogadást, egy lány szüljön majd nekem és utána lépjen le.
2016. ápr. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Így is nehéz valódi rendes neked megfelelő társat találni. Általában az ember azt szeretné, ha a szerelmével élnének meg először mindent együtt, eljegyzést, összeköltözést, esküvőt, gyereket. Naná , hogy a többség olyat fog választani akivel ezeket megkapja.


Szerintem nagyjából 60-70%- al kevesebb az esélye egy nőnek úgy, hogy gyereke van. hogy párt találjon. Ez az esély szerintem a gyerekes férfiaknál valamivel jobb. Én ezt látom az ismerőseim között.


Én pl soha nem kezdtem volna kapcsolatot olyan férfival akinek gyereke van. Pont azért amit fentebb írtam. Én nem akartam, hogy úgy induljon egy kapcsolat, hogy már eleve csak max második vagyok. Van akinek ez belefér, van akinek nem. A többségnek nem.


Nyilván nem hiteles felmérést csináltam, csak a környezetemben élőket nézem. A többség akinek gyereke van és nincsenek együtt az apukával, egyedül vannak több éve.

2016. ápr. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
79%
Az a gond az ilyen nőkkel, hogy nem társat akarnak, hanem egy pótapát a gyereknek. Ismerkedtem már gyerekkel élő, szingli nőkkel, de valahogy a beszélgetések mindig a gyerek köré gravitálódtak, azt akarták felmérni, hogyan is viszonyulok az apa szerepbe, amibe amúgy tudatosan bele akartak volna kényszeríteni. Egy párkapcsolatnak vannak fokozatai, a gyerek jellemzően az utolsó ilyen fokozat, az általában több évnyi együttélés és ismeretség után jön csak, nem pedig kapásból az a téma az első randin, hogy "be tudnád osztani úgy az idődet, hogy tudj gondoskodni a gyerekről?", a párkapcsolatok ezen dinamikáját pedig nem érdemes felrúgni. Százalékban nem lehet ezt kiszámolni, mert az emberek ízlését nem lehet számokban mérni, de ha nagyon tippelnem kéne, akkor az egyedülálló anyák az ismerkedési ranglétra legalsó szegmensében vannak, a macskás nők és a melómániások között. Ha esetleg valaki azt gondolja, hogy "a férfiak biztos félnek az elköteleződéstől meg a felelősségtől" az mit szólna hozzá, ha én, mint 15 éve gyakorló vívó a kezébe adnék egy szablyát és azt mondanám, hogy védd magad? Nem érezné, úgy, hogy legalább esélyt kéne adnom ahhoz, hogy gyakoroljon és felkészüljön kicsit, mielőtt bedobom a mély vízbe? Na ugyan ez van az ilyen nőkkel. Nem érdekli őket az esetek nagy részében, hogy a férfi elsősorban vele szeretne lenni, nem pedig a gyerekével, nem érdekli, hogy a párkapcsolatok nem úgy eszkalálódnak, hogy már az első randi során a férfi kezébe kell nyomni a gyereket és azt mondani, hogy ez mostantól az övé és gondoskodnia kell róla. A 21. századi Európában meg már nincs olyan, hogy becsúszik egy gyerek, mert rengeteg módja van a fogamzásgátlásnak, amik fillérekért elérhetőek, szóval ahogy azt előttem is írtak, ebben az esetben szín tiszta felelőtlenségről van szó, ez pedig sokat elárul az adott nő jelleméről.
2016. ápr. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Csökken, de ez csak azt jelenti hogy kiesnek azoknak az alfahímeknek a látóteréből akikkel korábban rongyosra keféltették magukat. Ezzel viszont megnyílt a pálya a béták előtt akik hajlandóak megnyitni bugyellárisuk a kakukkfiuóka felneveléséhez, mert máskülönben nem érhetnének nőhöz. Persze így is csak néhanapján.
2016. ápr. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!