Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A társkeresésben sikertelen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A társkeresésben sikertelen férfiak miért nem próbálnak meg maguk fejlődni ahelyett, hogy a nőket, a sikeres férfiakat, meg mindenki mást hibáztatnak?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 2. 12:09
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
Én fejlesztem magam, de sajnos sok sikerem még nincs. Kezdődött ott, hogy lányokkal kezdtem beszélgetni, órákon, előadásokon felszólaltam, előadásokat tartottam, egy-két leszólítás már volt, de sajnos még eredménytelenül. Most neten próbálkozok írogatni lányoknak, csak úgy, hogy nincs sikerélmény, úgy nehéz lépésről lépésre haladni. (Az előadást azért írtam be, mert én például összekapcsolom azt, hogy idegen előtt beszéljek, és hogy idegen lányokkal ismerkedjek, mármint az alapja ugyanaz. )
2016. ápr. 2. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:

Miben kellene fejlődni? A nőkkel való beszélgetésben mondjuk? Aha igen,csak amikor egy sem áll még csak szóba sem veled,és alapból sem néznek rád se, úgy elég nehéz...

Persze lehetnék én is olyan bunkó tapló,amilyenek kellenek a nőknek,hogy csak mindegyiket megfektetem,és röhögök rajtuk,meg eldobom őket,de ez számomra nem pálya.

Ez nálam már gusztustalan viselkedésnek számít,és én ettől ezerszer többet szeretnék...

24/F

2016. ápr. 2. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
87%
#2 nem hiszem hogy a viselkedésed miatt lenne. De nem is a kinézeted miatt. Inkább ez az állandó picsogás...
2016. ápr. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
55%
rendben okostóni, várom az építő jellegű tanácsaidat, hogy miben is kellene fejlődnöm?
2016. ápr. 2. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim ***** válasza:
#4 ne írd hogy okostóni. Ne légy ennyire múltszázadi! Írj Stephen Hawkingot!
2016. ápr. 2. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim ***** válasza:
32%
Kérdező, hol tudja az ember a fejlődést kamatoztatni, ha válaszra sem méltatják? Ezáltal lehetőséget sem kap semmire.
2016. ápr. 2. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 A kérdező kommentje:

#6 Az olyanokat én sem méltatom válaszra, aki azzal kezdi, hogy az összes nő milyen gonosz. És ez egy megtörtént ismerkedési próbálkozás...


Mondjuk ahelyett, hogy hajtogatjátok, hogy "a nők csak az izmos férfiakat veszik észre", ha így gondoljátok, elmehetnétek gyúrni ti is. (Nagyon kevés olyan ember van, aki ténylegesen nem tud fejlődni így, a többi csak picsogás, mert nem lett 2 hónap alatt Schwarzenegger...)

Lehet az undok, megkeseredett fapofa helyett mosolyogni is, ha a nők felé ez elvárás, ne engedje meg magának egy férfi se. Vagy utána ne hisztizzen. (Ne csodálkozzon az, aki egy pszichopata arckifejezésével megy oda valakihez, hogy inkább nem akarnak róla tudomást venni.)

Aki szerint az a baj, hogy nem divatos cicafiú, mert szerinte a nőknek ez kell, az odafigyelhetne, hogy ne kinyúlt pólóban és trottyos nadrágban járjon, a legtöbb férfi már attól jól öltözött lesz, ha felvesz egy normális inget. Ez pedig nem kerül egy vagyonba senkinek.

Akinél meg az a kifogás, hogy a nőknek csak a pénzes üzletemberek kellenek, nyugodtan elmehet tanulni, keresheti a kitörési lehetőséget. Aki akarja - hacsak minimálisat is - de talál.


Lényegében: ha azt mondjátok, hogy ezért vagy azért nem kelletek a nőknek, fejlesszétek azt! Ha meg ráfogjátok, hogy azért, mert ilyen-olyan az arcotok, vagy a magasságotok, akkor keressétek a "női megfelelőtöket". (Ha az nem tetszik, meg magatokra vessetek, ne másra.)

2016. ápr. 2. 13:38
 8/50 anonim ***** válasza:
30%
Kedves kérdező, én a nők túlnyomó részét egyszerűen túl felszínesnek találom. És ezen nem tudok azzal segíteni, hogy akkor megpróbálok én is felszínesebb lenni, mert azzal saját magamat adnám fel, egy más szerepben csak hiteltelen lennék.
2016. ápr. 2. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 A kérdező kommentje:

#8 Nem mintha a férfiak nem lennének felszínesek, mikor jogosnak találják, hogy a nőket első randin uszodába kell vinni, hogy lássák smink nélkül (ezt a legtöbb férfi viccesnek és helyesnek gondolja). Ha a belső értékek a fontosak, akkor ez például miért számít? Ha meg kivágott ruhát, rövid szoknyát vesz fel, akkor egyből egy felszínes r_bancnak titulálják, aki csak egy körre jó. Lehet, hogy amúgy egy phd-s kutató, aki egyébként kaland helyett családra vágyik, de a férfiak már ránézésre leírták...

Az ilyenek mellett, miért mindig a nők a felszínesek?

2016. ápr. 2. 13:57
 10/50 A kérdező kommentje:
Arról nem is beszélve, hogy a férfiak top 2 elvárása a jövendőbelijéről, hogy legyen szép és csinos. Nem tájékozott, humoros, házias, családcentrikus vagy bármi más...
2016. ápr. 2. 14:01
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!