Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy ilyen srác kell egyáltalán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ilyen srác kell egyáltalán valakinek?

Figyelt kérdés

Velem lenne a baj?


Megpróbálom röviden a lényeget leírni,szóval egy 23éves átlagos srác vagyok,szüleimmel élek dolgozom.Nem vagyok túl pörgős partyarc féle,tehát a minden hétvégén ivás és buli a haverokkal már nem igazán megy úgy érzem ezt az időszakot már kiéltem,jobban szeretek inkább összeülni a haverokkal mint sem nagy bulikba menni pár havonta szoktunk csak.Nem túl izgalmasak a hétköznapjaim,két műszakban dolgozok így szinte időm is alig van megcsinál az itthoni teendőket stb hétvégente szoktunk valamit csinálni de azt se mindig.Egy ideje egyedülálló vagyok és egyre jobban érzem hogy hiányzik valaki...aki ott van ha hazaérek ránézek és tudom hogy van értelme ennek az egésznek...Szerintetek van esélyem egy hasonló kaliberű lányt találni? vagy ennyi idősen tényleg még buli pia csajozás/pasizás és komoly kapcsolatot ne is reméljek?lehet kissé én vagyok befásult de nekem egy együtt töltött este,esetleg valami program kettesben többet jelent egy bulinál,de így elég unalmas vagyok és kinek lenne szüksége ilyen pasira...Van más is így esetleg?mit tudtok tanácsolni?


2016. ápr. 30. 09:28
 1/8 anonim ***** válasza:
en ugy vettem eszte, hogy a korosztalyunk mar teljesen onallo pasikaz keres, akkor is ha ok magunk nem azok. foleg hogy tudjanak valahova menekuli a csalad elol. akik fiatalabbak, 18-20, veluk meg nem lehet igazan kijonni. en varok amig lezarom az egyetemet, stabil lesz a munkahelyem, es kesz kulon lakasom. addig rajuk se nezek
2016. ápr. 30. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

"en ugy vettem eszte, hogy a korosztalyunk mar teljesen onallo pasikaz keres, akkor is ha ok magunk nem azok."



Ne aggódj, ez később is megmarad :)


A hölgyek sok esetben még 30+ is otthon élnek, a fizetésük, várható karrier útjuk sok esetben nem is teszi lehetővé, hogy akár csak albérletbe költözzenek (nem is feltétlen végeznek rossz munkát, de egy állami szektorban lévő adminisztrátornak/hivatalnoknak hiába van főiskolája, vagy egy óvónőnek nem túl magas a fizetése), de az kívánságok között 100%-ban szerepel, hogy a férfinek saját élettel kell rendelkeznie, a szülőknek még csak a közelében sem lakhat, és egy 30 éves férfinél elvárás, hogy saját egzisztenciája legyen, ami a hölgyek részéről sok esetben csak egyoldalú elvárás.


Arra a kérdésre pedig, hogy ők mikor tervezik ugyanezt, a végén csak sértődés a válasz.

2016. ápr. 30. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Sajnos magyarországban élünk... itt egy átlagos munkás nem igazán tud megélni a béréből... ha elköltöznék akkor arra keresnék,hogy füzessem az albérletet és a rezsit...de akkor mi maradna másra... még így is elég sok a kiadásom autó fentartása,telefon stb... tudom gáz és én is szivesen elköltöznék de jelenleg nem engedhetem ezt meg. ha esetleg akadna egy normális lány akivel komoly lenne a dolog és ő is dolgozik úgy esetleg ketten már vállalható lenne egy külön lakás, tehát magyarul akkor szinte esélytelen így találnom egy komolyabb lányt...
2016. ápr. 30. 09:48
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem egy teljesen átlagos életet élő srác vagy. Én is ilyen vagyok és a párom is. Szerintem bőven lehet ilyet találni, mi a munkahelyen jöttünk össze. 25/N
2016. ápr. 30. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ha csak ennyi lenne az egész
2016. ápr. 30. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Munkahelyen az a baj,hogy a többség 30 vagy fölötti... az a pár aki velem egykorú pedig kapcsolatban van.
2016. ápr. 30. 09:53
 7/8 anonim ***** válasza:
én is magányos vagyok
2016. ápr. 30. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én sem szeretek bulizni, mindig is nyugisabb lány voltam. Habár nekem van albérletem, de én meg egyetemre járok még, és azzal is sok a meló. Én sosem vártam el senkitől, hogy saját lakása legyen, saját autó, stb.

20/L

2016. máj. 6. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!