Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Valakinek elmesélhetném és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valakinek elmesélhetném és mondana véleményt?

Figyelt kérdés
Köszönöm.

2015. ápr. 29. 01:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
írj
2015. ápr. 29. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Írj csak! :-)
2015. ápr. 29. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
írj
2015. ápr. 29. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Írd ha gondolod!
2015. ápr. 29. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Várom az üzit :-)
2015. ápr. 29. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
irj
2015. ápr. 29. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Írj!
2015. ápr. 29. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Írhatsz nekem is, ha tudok, segítek! :)
2015. ápr. 29. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Inkább ide kiírom.... Mindenki elolvashassa.


Lassan fél éve megismertem a fiút. Az ország két legtávolabbi pontján élünk. Még nem találkoztunk, nyárra tervezzük. A szüleim nem engedik, csak ha eljön hozzánk a fiú. De nem tudná hol tölteni az éjszakát. És hülyén hangzana, ha felajánlanám, hogy aludjon itt, mert van több szoba is, elférne, de azért akkoris. Kedveljük egymást, és tetszünk egymásnak. Sokszor beszéltünk webkamerán vagy csak simán telefonon, hogy halljuk egymás hangját. De a szüleim eltiltottak nettől. (igen, felmerül a kérdés hogy akkor hogyan írom most ez itt, és akkor már miért nem a srácnak írok ha nethez jutottam, de ezeket is mindjárt kifejtem). És próbáltam beszélni Velük, de nem jutottam előbbre. Főleg hogy határozatlan, félénk, visszahúzódó vagyok. És ma azt mondta, hogy ne irjak neki, csak ha van valami fejlemény, ha kérhet ilyet. Ezzel köszönt el a telefonban...

Meg elmondta rólam a teljes őszinte véleményét. Azt mondta, azért kedvelt meg Mert velem lehet lelkizni, amit más lányokkal nem. Viszont utána felsorolta a hiányosságaimat. Hogy változtassak ezeken. Pl: Határozatlanság, megfelelés kényszer, gátlásosság, stb.


Nem tudom hogyan változzak meg gyorsan, mit tegyek.

2015. ápr. 29. 10:10
 10/12 anonim ***** válasza:
Én nem kérnék ilyet a barátnőmtől, hogy változzék meg. Ha nem lenne úgy jó, ahogyan van, akkor mit akarnék tőle? De ha ő fogalmazna meg dolgokat, hogy miben szeretne változni, akkor mellé állnék és segíteném őt. Elfogadni való pedig mindenkiben van. Ha az ország másik végéből ez a Te barátod így kritizál és nem érti meg a helyzetedet, mit várhatnál tőle, ha ott élne Melletted? Van egy olyan érzésem, hogy ez a pali még igen messze van attól, hogy férfinak legyen nevezhető, már ne vedd sértésnek, nem annak szánom. :)
2015. ápr. 29. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!