Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ennyire nagyon durva eltérés a társkeresőkön a női és férfi profilok látogatottságán?

Figyelt kérdés

Ugye sok társkeresőn kiírják, hogy hányan látogattak el aznap és az elmúlt 1 hónapban az adatlapjára. És a nőknél ez rendszerint ezres nagyságrendű szám szokott lenni, a havi látogatók száma. Nem láttam még olyat, hogy 1000 alatt lett volna, de sok olyat láttam, hogy 5000 fölött.

Egy átlagos pasi adatlapjára meg így, páran ellátogatnak, a havi látogatottság az ilyen 0-100 között szokott lenni. Attól függ mennyire aktív és ki van-e emelve, meg ilyenek.


Miért van ilyen cirka 100-as szorzó a női és a férfi regisztrálók kelendősége között? Azért ez már tényleg egy brutális szorzó, százszor annyira kelendő egy nő, mint egy férfi. Hogy lehet ez?


2016. ápr. 30. 21:11
 1/5 anonim ***** válasza:

Én 2 hétig voltam fent és 4-en néztek meg.


23/l

2016. ápr. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A nők nem igazán nézegetik a férfiak adatlapját, mert azt várják, hogy ők írjanak rájuk.

Én így látom. 23L

2016. ápr. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

#1


??


Ilyen nem létezik, ha csak nem szigorúan lokális bivalybasznádi társkeresőt használtál...

2016. ápr. 30. 21:15
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez azok miatt a nolifer szerencsétlenségek miatt vannak, akik minden nőre ráírnak, és képeket küldenek a farkukról vagy azonnal szexet akarnak vagy egyéb módon bunkók, és erre van idejük, így akár napi száz nőnek is írnak, ha nem többnek. Mivel ez nőben annyira nem jellemző, ez egy elég egyirányú folyamatot indít el.


Egy nő regisztrál egy ilyen oldalra, ezt tapasztalja rögtön, törli magát, legközelebb nem regisztrál, vagy még megpróbálja 2-3 helyen, mindenhol ezt tapasztalja és megunja. Ezt kibeszéli a barátnőivel, azok meg megírják a női magazinokba. Általánosan elterjed a nők között, hogy a társkeresőn minden férfi csak a farkáról küld képet vagy annyit ír, hogy "szia van kedved ismerkedni?" Esetleg hozzáteszi hogy "22 wok és jóa seged".... Általánosan elfogadott tény nők között, hogy nem érdemes társkeresőzni, ha valaki kapcsolatot keres.


Emiatt kevés nő regisztrál, mert tök felesleges, de legalább az idejüket elviszi. A férfiak viszont regisztrálnak, mert valahol kezdeményezni akarnak, ennyi ösztön még megmaradt, de személyesen nem mernek, nem tudnak hol a mai világban, mindenki a telefonjában él...


Ebből aztán kialakul, hogy sokkal több férfi van társkeresőn, mint nő.


Ebből pedig kialakul, hogy az a kevés nő, aki fent van, rengeteg levelet kap. Tehát semmi okuk nincs férfiak profilját nézegetni. A férfiak viszont megnézik őket.


Ennyire egyszerű szerintem. Nem azért mert kelendőbb lenne, csak egy társkeresőn az, a fenti okokból, mert kevesebben vannak. Vagy már éppen nincsenek is kevesebben, egyre több nő van, de az általános hit/tévhit tartja magát, hogy ilyen az arány, ezért a pasik küzdenek, a nők meg várják a sültgalambot.

2016. ápr. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
4 es válasza egész jó. így lehet valahogy...
2016. ápr. 30. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!