Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan legyen önbizalmam,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyen önbizalmam, hogyan merjek oda menni a nőkhöz, ha mindig csak durva visszautasításokat kapok?

Figyelt kérdés

Eleinte pozitívan álltam a dolgokhoz, magabiztosan mentem oda hozzájuk. Az évek alatt a sok visszautasítás és beszólások miatt eljutottam arra a szintre, hogy már nem is merek kezdeményezni. Nem értem miért kell megalázni az embert, ha nem is bunkó, tapló módjára közeledek. Mit kellene csinálnom?

Idősebb korosztálynál kellene próbálkoznom?

21F


2016. ápr. 27. 08:59
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
76%
Ha igaz amit írtál, akkor egyértelműen rosszul választod meg a célszemélyeket. Ez pedig nem kortól függ.
2016. ápr. 27. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
10%
#1 Feltételezem a nők célszemélyei. Azért ne akard már hogy szexuális orientáltságot váltson, csak mert minden nő bunkó.
2016. ápr. 27. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
78%

2#

A nőkön belül gondoltam...

2016. ápr. 27. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
52%

amikor azt mondja a kedves közeledésedre, hogy nem érdekled és te tovább nyomulsz rá, akkor mégis milyen nem durva elutasító választ vársz?


fel kellene nőnöd, és rájönni kiknél érdemes próbálkoznod.

2016. ápr. 27. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

4-es. Melyik mondatomból szűrted le azt, hogy többször, nyomulósan próbálkozok a nőknél?

Egyszer szoktam próbálkozni.

2016. ápr. 27. 10:19
 6/25 Sunshinedoll ***** válasza:
34%
Őszintén mondom, szeretnék találkozni azokkal a nőkkel, akik egyenesen bunkó módon küldenek el, mert ilyenről én még csak hozzád hasonló pasiktól hallottam.
2016. ápr. 27. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
83%
Mit kezdeményezel pontosan?
2016. ápr. 27. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
76%

Az már eleve rossz, ha csak onnan lenne önbizalmad, hogy a nők nem utasítanak el. Ha csak nem vagy NAGYON jóképű, híres, stb., akkor a nők többsége el fog utasítani. Egyszerűen nem tetszhetsz mindenkinek, valaki kapcsolatban van, mások leszbikusok, meg ilyenek. A bunkóság pedig a legtöbb emberre jellemző sajnos.

Keress valamit, amiben nagyon jó vagy. Attól lesz önbizalmad, az pedig már pozitív a nők szemében. Ha pedig valaki elutasít, ne foglalkozz vele; több mint 3,5 milliárd nő van a földön, jó eséllyel találsz jobbat.

2016. ápr. 27. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

Ezek aztán hasznos válaszok. Az egyik szerint én vagyok a hibás, a másik szerint csak kitalálom, üzenetbe olyan kaptam, hogy miért nem fiúknál próbálkozok...

Igazán mélyen szántó gondolatok.

Rúgjunk bele még egyet a földön fekvő emberbe. Köszönöm.

2016. ápr. 27. 10:45
 10/25 anonim ***** válasza:
63%
Miért, milyen típusú válaszokra számítottál? Esetleg egy önbizalom-növelő varázsszert forgalmazó webshop linkjére, vagy mi?
2016. ápr. 27. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!