Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mostanában komolyan a magasság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mostanában komolyan a magasság az új péniszméret a srácok szerint?

Figyelt kérdés

Még 1-2 éve csomó olyan kérdés volt, hogy ha kicsi a farkam, akkor sose lesz nőm? Mostanában meg örökké ezt látom, hogy jaj én alacsony vagyok, ezért nem kellek senkinek...


Észrevehetnék már ezek a srácok, hogy néhány extrém esettől eltekintve egyik sem számít! Ha egy lány szeret valakit, és nem csak szexre kell neki pasi, akkor annyira nem ezek számítanak.


2016. ápr. 30. 23:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

a magasság a nőknek számít, csak nem mondják ki egyenesen. Szimplán a tetteikkel szavaznak.

A legrosszabbak azonban az alacsony lányok, akik nem szégyellnek letörpézni egy náluk 15 centivel magasabb srácot. Ne kérdezd, hogy mi benne a logika, én sem tudom.

Azért be kell vallanod, hogy így is dühítően hangzik.


Amúgy rettenetes duma ez a szerelem vak, meg hogy egy nőnek semmi sem számít, ha már szerelmes.

Persze, HA MÁR szerelmes...

A kérdéskör lényege azonban az, hogy akiket itt vigyorogva lelúzereztek, azok nem jutnak el addig a pontig, hogy egy lány szerelmetessége fátyla alatt elnézhesse pl. az alacsonyságát.

2016. ápr. 30. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
péniszméret miatt senkit nem fognak azonnal elküldeni, senkire nincs rá írva hogy hány cms pélója van...
2016. ápr. 30. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
regisztrálj fel társkeresőre 160 cm férfiként és megtudod!
2016. ápr. 30. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

A gyik struktúrája változott meg, a péniszméret az a Szexualitás kategóriába került, illetve ott sírnak emiatt, akik sírnak.

Nem tudom a magasság mennyire számít, én 180 cm vagyok, de amikor először felregisztráltam társkeresőre, a magasságot véletlenül elírtam 170 cm-re, ezt később vettem észre is fel is kaptam a vizet, hogy jézus mária, hogy lehetek ennyire hülye, gyorsan átírtam 180-ra, de semmi nem változott ami a statisztikáimat illeti. Tényleg abszolut semmi. Bár lehet, hogy el sem olvasták az adatlapom a legtöbben, nem arra megy már ki a játék, csak a profilkép számít.

2016. ápr. 30. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ez az új divat én úgy látom.

Mindig kitalálnak a gyik-es pasik valamit...

Érdekes, volt o.társamnak mindig volt valamilyen barátnője, megjegyzem halkan, hogy alacsonyabb volt mint én (158 cm vagyok).

Sőt, tudnék még jó pár pl.-t mondani, de nincs kedvem felsorolni az összeset.

2016. ápr. 30. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

4-es

A netes társkereső csak durván kiélezi az amúgy sem kis elvárásokat.

Ott valóban címlapfotó kell.

Egyszer, 3 hónap aktív társkeresőzés és zéró(nulla, semmi) válaszolási ráta után feltettem egy jóképű sportoló képét és írtam 2 lánynak.

2 nap múlva jöttem fel újra és tisztára elfelejtettem, hogy úgy hagytam és nem csak hogy mind a kettő válaszolt, de további 30 csaj magától írt.

Nem, nem cicababák meg műmellesek, hanem éppen olyanok, akik az én kategóriám lennének: átlagosak, semmi extra.

Ott, akkor azt mondtam, hogy szarok én a farmra. Ennél többet érek.

Úgy hagytam fent a regisztrációt, ami valszeg pár hét alatt végelgyengült a nedves bugyik áradata miatt...

2016. ápr. 30. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nemcsak a srácok szerint. Őszintén, hány alacsony férfit láttál mostanában nővel? Láttál egyáltalán?
2016. máj. 1. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

#7: Így van. Azok az alacsony (értsd: kisebb, mint 170-173) pasik/fiúk, akiket én látok a barátnőikkel, azok vagy:

-tizenéves (14-16) tapasztalatlan kamaszok, akik kihasználják, hogy ebben a korban a kis csajokat még nem érdeklik a társadalmi konvenciók, nem tombolnak még bennük annyira a hormonok és csakis a belülről jövő fiatal szerelemnek élnek, persze később rájuk is hatással lesznek azok a "társadalmi normák", hogy a férfi egy +180-as latin beütésű alfahímnél kezdődik.

-továbbá azok a tipikus köpcös, alacsony Audi-s/BMW-s "vállalkozó" arcok, akiknek sikerült "kiteljesedniük" egzisztenciális szempontból, de az is hótziher, hogy ezek nem igazi érzelmeken alapuló kapcsolatok, csak ún. "kirakatkapcsolatok", a csajnak is jó a pénz és eljátssza az érzelmes barátnőt, rosszabb esetben még a naiv pasi is elhiszi, hogy beteljesedett a szerelem, aztán elillan a kocsi/vagyon.

-és aztán ott vannak azok az alacsony pasik akikről ordít, hogy csak kényszerből, kétségbeesetten menekültek a párkapcsolatba, mert olyan ronda csajokkal járnak, amiket a legnagyobb ellenségemnek sem kívánnék. Persze csak annyi hibájuk van, hogy alacsonyak, de másban még kiemelkedhetnek, ahogy én is (arc, stílus, mérnök diploma).

2016. máj. 1. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Magas srácként mondom, mert jó néhány alacsony (165-170 cm-es) jó barátom van, hogy az alacsony srácnak más dolgokkal kell elképesztő módon kompenzálnia a sikerhez.


Én jóképűnek mondott, 2 méter magas vagyok. Átlagos, enyhén löttyedt alkatom van. A ruhán keresztül akár ez vállas-szálkásnak is tűnhetne, de több rajtam a hús jóval, mint az izom. Viszonylag visszafogott, csendes vagyok, aki ritkán kezdeményez magától lányoknál.

Egyik legjobb barátom 167 cm magas, csúnyácska, vagy legalábbis átlagos arcú. Elképesztően ki van gyúrva, a magasságához képest 72 kg, úgyhogy gondolhatjátok. Színizom az egész gyerek, tényleg egy adonisz. Mellé még elég tökös, kezdeményező, önbizalommal teli is.


Gimiben osztálytársak voltunk, onnan ismerjük egymást, ráadásul egy évben vesztettük el a szüzességünket. Én azóta 8 nővel voltam, ő 7-tel. Tehát mindketten durván ugyanannyival. Úgy, hogy most elvileg eléggé a csajozós korszakunkban vagyunk és nem érdekelnek a tartós kapcsolatok. Ő rengeteget dolgozott ezért, ami nekem csak úgy az ölembe hullott szinte.

22/F

2016. máj. 1. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Igen, 9-es kb. felvázoltal az általánosítható lényeget.

Ha ő nem lenne ilyen lusta tróger, valszeg 3-4* ennyi nője lehetett volna, viszont ha az 167 magas haverja nem gyúrja ki magát és/vagy nem ilyen rámenős, csak átlagos, 0-1 nővel számolhatott volna.

Túlzón nagyok ezek a különbségek. A magasságot a nők valóban túlárazzák, ez az igazság.

2016. máj. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!