Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Magasság, vagy a péniszméret...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magasság, vagy a péniszméret a fontosabb, a nőknek? Vagy mindkettő?

Figyelt kérdés

Mennyire fontos, hogy az új pasitok pénisze ne legyen kisebb, nagyobb mint az előzőé?

Mennyit számít a magasság? Van aki azonos, magasságú, vagy alacsonyabb férfire is "fel tud nézni"?


2016. jan. 28. 22:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%

Ertsetek mar meg, h nem a penisz nagysaga a lenyeg!!

Tolem alacsonyabb a baratom.... mit tegyek? Nagyra nottem, o meg nem, de szeretem!

2016. jan. 28. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
76%
1. Ezt sosem fogják megérteni!
2016. jan. 28. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
64%

Nekem azért a magasság fontos, hogy szó szerint és átvitt értelemben is fel kelljen néznem a pasira.


A péniszméret ennél nyilván kényesebb kérdés. Lényeges eltérés továbbá, hogy az általában csak később derül ki. De szerencsére azért ügyességgel lehet kompenzálni viszonylag jól szerintem. Szóval nemcsak azon múlik, hogy kisebb vagy nagyobb, mint az előző pasié volt. Persze van olyan is, hogy az adott méret egyáltalán nem passzol, ilyenkor tovább kell lépni...

2016. jan. 28. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
0%
220 és 50 centi alatt esélyed sincs, minden nőt csak ez érdekli, nincs más nő, azaz 0 darab van.
2016. jan. 28. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

"Nem az a lényeg", csak szépítés, és mellébeszélés. Lehet, hogy nem az a lényeg, de az sem elhanyagolható. Értem.

De én jobban szeretem az őszinteséget.

A feleségemnek mindkettővel baja van, és véletlenül elmondta. 20 év után. Igazából csak azt szerettem volna tudni, hogy ez általános-e? Érdemes elválnom, vagy inkább tűrjek már, erre a pár évre, mert mással sem lesz jobb? Csak erre kerestem volna a választ.

2016. jan. 28. 23:49
 6/14 anonim ***** válasza:
Mennyi idősek vagytok? És mekkora pontosan a szóban forgó két méret?
2016. jan. 28. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
37-37év 170F-172N 15cm
2016. jan. 29. 00:01
 8/14 anonim ***** válasza:

Tűri pár évet ? Ugye ezt te sem gondolod komolyan? Semmiképp ne tűri ,ha ezek után nem érzed magad ugy a kapcsolatba ,mint szeretnéd tenned kell ellene ,persze az már a te dolgod ,hogy hogyan . Kérdezted tőle miért csak most ? Ja és ,ha kihat a szexuális életetekre akkor muszáj tovabb lenned szerintem.

Egyebkent nekem se a magasság ,sem a méret nem mérvadó. Volt már ilyen is olyan is . De soha nem ez számított nálam.

2016. máj. 20. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
*tűrni
2016. máj. 20. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Sajnos inkább a pénz fontosabb ezeknél 😂😁
2016. nov. 12. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!