Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tartalmazzon egy bemutatko...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tartalmazzon egy bemutatkozó levél egy internetes társkeresőn?

Figyelt kérdés
28/F

2016. máj. 1. 08:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Felejtsd el az internetes társkeresőket! Szarra sem jók.
2016. máj. 1. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Engem is ugyanez érdekelne. Jó lenne, ha egy komoly választ adna valaki :)
2016. máj. 1. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Esetleg amit szívesen megosztanál magadról, hogy felkeltsd a hölgy érdeklődését.


Nem létezik europass for randi sablon, ami mindig, mindenkinek, minden helyzetben megfelelő lenne

2016. máj. 1. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Most csak azt tudom írni, ami nálam beválna, ha fenn lennék társkeresőn (azért nem vagyok, mert most foglalt vagyok). Nekem az lenne a legszimpatikusabb, ha vki egyszerűen megírná, hogy szimpatikus volt a bemutatkozásom (esetleg leírna egy példát, hogy miért... pl. "én is nagyon szeretek színházba járni"), és szeretne megismerkedni velem. Meg alap, hogy bemutatkozik, választékosan beszél, jó a helyesírása. Meg hogyha leírom, hogy milyen srácok között keresgélek, akkor legyen annyi büszkeség benne, hogyha nem felel meg neki, akkor nem ír csak azért, hogy bepróbálkozzon. Nekem ilyen téren nincs túl nagy előzetes elváráshalmazom, de fontos lenne, hogy pl. Budapesten lakjon.


Nekem pl. az erőltetett jópofizás, viccelődés nem jönne be.


De megint más lány meg máshogy vélekedik. Biztos van, aki x centi, x centis bicepsz vagy x e Ft fizu alatt nem áll szóba senkivel, annak fejre is állhatsz, ha nem felelsz meg annak, amit elvár...

2016. máj. 1. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Miért bemutatkozó levéllel szeretnél ismerkedni? Szerintem bukta.:) 44N
2016. máj. 1. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
mindegy, a profilképeden nézz ki jól, úgyis az a döntő.
2016. máj. 1. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem a legfontosabb az hogy ne sablonos, nyálas szövegeket írj, legyen benne valami különleges, és ne legyél szürkeegér.
2016. máj. 1. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem fogják elolvasni. Úgy is te írsz rá. És leginkább a képed fog dönteni, hogy visszaír. Onnantól pedig csak rajtad áll, hogy elkapod e a fonalát.
2016. máj. 1. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"Józsi vagyok és ismerkednék.

Vagyon nekem Szép nogy Béjemvém/mercim/Audim min. Havi öccázat' keresek kp ban.

Szép lányok jelentkezését várom."

Kb valahogy így :D

2016. máj. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 nyitott fiú ***** válasza:
Szerintem sem érdemes a fiúknak túl komolyan venni
2016. máj. 2. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!