Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mindig csak akkor érdeklem a nőket, ha lesz_rom őket?

Figyelt kérdés
A helyzet, hogy én egy gazdag, helyes, vicces, okos fiú vagyok, most ezt nem nagyképűségből írom, mivel ezeket nem én találtam ki, hanem csajok mondták. Mindig ugyanaz a lemez, megtetszem egy lánynak, látom hogy szimpatikus vagyok neki, és aztán ha nekem is bejön a lány, akkor elkezdek neki udvarolni, s minél inkább komolyan gondolnám vele, annál jobb fej vagyok, odafigyelek rá, a céljai már nekem is fontosak lesznek, keresem a társaságát, éreztetem vele, hogy különleges számomra és fontos nekem, na és ilyenkor a lány teljesen elkezd eltolni magától, távolságtartó lesz, hiába jöttem be neki az elején és végül nem lesz az egészből semmi(ha komoly kapcsolatot akarok egy lánytól, azt mindig elriasztom), na de ezzel még nincs vége, mert ilyenkor ha látom a csajon hogy ez taszítja, akkor egész egyszerűen elkezdem lesz_rni, már nem keresem a társaságát, nem érdeklődöm a hobbijai iránt, én is felveszek egy távolságtartó pózt, na és ilyenkor hogy nem ,hogyhogy nem a lány újra elkezd keresni engem, újra a társaságomban akar lenni. Szóval értitek. Én már nagyon vágyom egy rendes komoly kapcsolatra(az alkalmikban már nem lelem örömöm), és nem akarom megjátszani magam, én tényleg őszintén kedves akarok lenni a számomra kiválasztott lánnyal, lehet kicsit túlzásba viszem a kedvességet az elején, de nem tehetek róla, ilyen vagyok, de a lányok ezt nem igénylik, (vagy legalábbis akikbe én eddig belezúgtam).

2016. máj. 1. 09:05
 1/5 anonim ***** válasza:
71%

Hány éves vagy?

Lehet, hogy túl nyomulós az amit te sok kedvességnek és sok érdeklődésnek hiszel.

2016. máj. 1. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
45%
A hosszú részt nem olvastam el, de valószínűleg azért, mert, amikor foglalkozol velük kiül rád, hogy görcsösen keresel valakit te is.. Mindkét nem esetében sokkal vonzóbb az ember mindenki számára, ha látszik, hogy önmagával harmóniában jól el van és nem az ül ki rá, hogy úristen találnom kell valakit meg nekem egy nő/férfi kell.. Sajnos az emberek valamiért kényszernek érzik, hogy találjanak valakit, képtelenek egyedül élni a kis életüket..pedig, ha nem lenne ez a görcs mindenkin sokkal kevésbé lenne nyomasztó az életük abban a szakaszban mikor még nem találtak valakit. Mert előbb-utóbb kopogtat..:)
2016. máj. 1. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
61%
Ezek szerint a sza.rod az érdekesebb.
2016. máj. 1. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
35%

Elárulok egy titkot.

A kapcsolat létrejöttéhez sokkal fontosabb, hogy a nő mit akar, mint hogy te mit akarsz. Ez logikus, hisz a nőre van nagyobb kereslet.

Ebből következik, hogy a kapcsolatok legelején nagyobb valószínűséggel lesz a nő oda a férfiért, mint fordítva.

Na most a nők bizonytalanok, ez biztos :)

A bizonytalanságuk miatt tudat alatt folyamatosan keresik a választásuk, döntésük igazolását és jó széles spektrumon veszik a jeleket hozzá.

A fentiekből következik, hogy akkor van visszaigazolva a "felfelé választásuk", ha ők vannak jobban oda érted és nem fordítva.

Amint mutatod, hogy függsz tőle, számítasz rá, az taszítóan hat, mert lejjebb tesz téged a kívánt szintnél.


Vö. a kapcsolatok rend szerinti későbbi fázisával, mikor(fél év-1 év után) a férfi hozzászokik a nőhöz és beépíti az életébe. Onnantól már megint leszállóágba kerülsz és észrevétlenül, lassan, de a csaj kezd megunni.


A fentieknek köszönhető, hogy statisztikailag jól kimutatható, hogy ha fél éven belül szakítanak, azt többségében a srác kezdeményezi, ha viszont fél éven túl, szinte mindig a nő.


Röviden: Ha szeretnéd, hogy kialakuljon a kapcsolat, az elején mesterséges módon kell egy kicsit szarba venned a nőt. Ez jelzi majd neki, hogy annyira nem számít, mert valszeg jobbat is találhatnál, ergo magasabb szint vagy, mint ő.


Ja, és készülj fel, hogy a fentieket egyetlen nő sem fogja alátámasztani, de persze érthető okból.

2016. máj. 1. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

én nem tudom, miért van ez, sose tapasztaltam ilyet.... ha látom, hogy nem, akkor énis hagyom a pi...csába, és mi történik? SEMMI! Soha semmi!


... najó, egyszer, miután futottam valaki után, én másik pasit válaszott, nem engem, én sem foglalkoztam vele, akkor talán jött be néhány jel...

2016. máj. 1. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!