Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem érdeklem a férfiakat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem érdeklem a férfiakat? Velem van a hiba?

Figyelt kérdés

Randiztam egy fiúval. Nagyon jól elvoltunk, majd közölte pár hét urán, hogy nincs meg az a plusz. Tovább léptem, keresgéltem. Találkoztam egy másik férfival, aki elhívott randizni. Nekem nagyon szimpatikus volt. De randi után nem keresett. Én írtam rá és akkor is csak lerázott. Később megírtam neki, hogy úgy vettem észre, hogy nem érdeklődik irántam, de azért én szerettem volna kicsit jobban megismerni és sajnálom, hogy így alakult.

Bulikon is az értelmes fiúknak valahogy nem tetszek vagy nem jönnek oda, csak néznek és általában az éretlen, komolytalan férfiak találnak meg , akik butuskák.

Nagyon bánt, hogy mostanság csak randizok, randizok és semmi nem alakul ki és általában a másik félnek nem tetszek.

A szépség relatív, nem mondom magam szépnek, inkább átlagosnak. Nyitott vagy, komoly amikor komolynak kell lenni és még a legrosszabb kedvemben is kedves vagyok. Általában nem mondok el mindent a pasiknak az első randin, hogy legyen valami titokzatosság is.

Kezdek elkeseredni, de még ilyenkor is tartom magam és pozitívan gondolkodok.

Velem lehet a baj? Vagy csak szex kell a mostani pasiknak? (21-25) (mert még az első randi előtt közlöm, hogy nem vagyok nyitott erre és keressen mást, ha csak azt akarja. De volt olyan, hogy első randin is tisztáztuk a dolgot :))

Előre is köszönöm a válaszokat!

Remélem érkeznek normális válaszok és olyanok is írnak, akik hasonló helyzetben vannak! :) 19L


2015. dec. 23. 16:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Fogalmam sincs, ugyanis egyáltalán nem tudom milyen vagy. Legfeljebb akkor derülne ez ki, ha randiznánk.
2015. dec. 23. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
0%
"mert még az első randi előtt közlöm, hogy nem vagyok nyitott erre és keressen mást, ha csak azt akarja"
2015. dec. 23. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Shamash ***** válasza:
67%

Amíg a nők többsége elsősorban komoly kapcsolatokra vágyik, addig a férfiak többsége a könnyű prédát szereti, és csak futó kalandokban érdekeltek.

Kevés olyan haverom vagy barátom van, aki úgy ismerkedne, hogy "ajkad, mint a vörös rózsa, szemed mint a tenger". Mi mindannyian kalandozni szeretünk. (Bocsánat, tisztelet a kivételnek).

Az esetek 99%-ban az szokott lenni, hogy a kalandból alakul ki a komoly, meghitt kapcsolat (már amelyikből kialakul).


Ne okold magad semmiért, nem vagy oka semminek, ám ébredj fel, és legyél egy kicsit "lazább"! Ez nem azt jelenti, hogy csinálj úgy, mintha olcsó és könnyűvérű volnál, hanem azt, hogy ne vedd halálosan komolyan az együttlétet! Elhiszem, hogy komoly kapcsolatra vágysz, de a férfit lazasággal tudod becserkészni. Anno nekem is voltak élményeim csajokkal, akik az első randin olyan merevek voltak mint a kő. Aki nem tud ellazulni, és nem akar szexelni, az nehezen talál férfit magának.


Ha esetleg szűz lennél, akkor pedig be kell vállalni egy menő bikával, egy olyannal, akiben "megbízhatsz", hogy nem fog goromba lenni veled. A lényeg a bátorság! A bátraké a világ! Amerikát is a bátrak fedezték fel! Hajrá!

2015. dec. 23. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Elég laza vagyok minden randin. Teljesen nyitott, beszédes, érdeklődő.

De tényleg nehezen adom meg magam. Kizárólag csak járás után pár héttel, addig is történik ez-az. Szerintem elég laza vagyok. :D

2015. dec. 23. 16:44
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Nincs ezzel baj, ne változz meg! Az sem igaz hogy a fiatal férfiak 99 %-a a könnyű kapcsolatokat preferálja, azért ezt el ne hidd :)

Csak folytasd tovább, előbb utóbb úgyis találsz olyat aki komolyat akar és passzoltok. A gond ott szokott kezdődni hogy mindenki sietne mindennel!

2015. dec. 23. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Én csak elolvastam a kérdést és figyelek.
2015. dec. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Aranyos vagy, hogy így aggódsz 19 évesen, de nem kell. Szerintem még szerencsés is vagy, mert az a jobbik eset, ha csak randiztok, és nem az első szex után dobbantanak a srácok. Én jártam így párszor. A szüzességem elvesztésénél is sajnos. Utólag persze láttam mit rontottam el. Rosszul választottam, nem vettem figyelembe az intő jeleket, vagy nem akartam észrevenni, ki tudja? Rosszul ítéltem, túl hamar bíztam pedig nem kellett volna, és kicsit rá is paráztam, hogy vénlány maradok. 24 éves voltam, rövid idő alatt hirtelen több pofára esés, csalódás után kicsit hagytam a randizás témát egy időre, nem erőltettem, nem kezdeményeztem ismerkedést, csak nyitva hagytam a lehetőséget, és 2 hónappal később ismertem meg a férjem.:)

Te is fogsz találni párt nyugi, csak szerintem már ilyen fiatalon túlságosan rágörcsölsz. Kicsit engedd el a randizást, és foglald le valami mással magad. De ugyanakkor ha adódik valami, élj a lehetőséggel, járj nyitott szemmel, próbálj ki másfajta ismerkedési lehetőségeket mint amit eddig nem...

2015. dec. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

3-mas

Értem, hogy te így működsz, és nincs is ezzel gondom, de ezzel az általánosítással elszomorítasz. Én szerelemből akarok valakivel együtt lenni, járni, szexelni, nem tudok laza lenni, eljátszani, hogy nem görcsölök azon, hogy az a srác, aki tetszik, és akivel lehetne valami, az vissza fog-e hívni... ha az az igaz, amit te mondasz, örök életemre egyedül vagyok. Nem megy a laza szex, és nem vagyok ezzel egyedül. Talán pont emiatt vagyok én és még sok más lány is szingli. Szomorú.

2015. dec. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Érdekled a férfiakat, hiszen nyomulnak rád, randid is volt! :D Csak pont olyanokat fogsz ki, akik nem komoly kapcsolatot akarnak, hanem szexet. Próbáld meg szűrni őket.

Buliban amúgy, hogy állapítod meg, hogy melyik srác értelmes? :)

Tudom, hogy ezért kikapok, de nehezen tudom elképzelni, hogy nincs olyan, aki ne érdeklődne később is, maximum nem veszed észre a környezetedben. Most valószínűleg kapsz 100 levelet és lesz miből szemezgetned! :) Az írásképed alapján, pedig kifejezetten értelmes csajnak tűnsz.

2015. dec. 23. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Azt írtad, hogy "inkább átlagosnak" mondod magad. Mi lenne, ha változnál picit. Nőiesebb ruhák, szép haj, jó smink... ennyi kell, hogy jobb legyél az átlagosnál.
2015. dec. 24. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!