Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Aki társat keres, elutasításná...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki társat keres, elutasításnál magyarázkodik?

Figyelt kérdés

Találkoztunk már, de nem tartottunk a kontaktot valahogy utána, de most megint találkozni akar stb

Mivel amolyan önző típus, nekem meg komoly kapcsolat kellene, akivel együttesen lehet haladni előre, ugy gondolom, nem illünk össze.

Most mit mondjak neki?


2016. máj. 1. 20:08
 1/10 anonim ***** válasza:
74%
Az igazat röviden és tömören, bocs, de nem akarsz vele összejönni. Ennyi, ezen nincs mit szépíteni és kitalációkat szövögetni.
2016. máj. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
30%
Ezt.
2016. máj. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
De nem akarom megbántani az indokkal.es tuti kerdezni fogja
2016. máj. 1. 20:14
 4/10 anonim ***** válasza:
32%

Könyörgöm, így is meg lesz bántva, hogy te nem akarsz kapcsolatot.


Soha nem értettem ezt a "nem akarom megbántani" értelmetlen dumát.


Mi olyan nagy dolog egyszerűen közölni vele a szitut?


Akkor írj egy gyönyörű szép esti mesét és küld el neki, de annak a vége happy legyen ám, hogy még véletlenül se sértődjön meg.


Jesszus, ember, nőlj már fel agyilag!!!

2016. máj. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Találkoztatok. Tehát nem ismered eléggé, akkor honnan veszed hogy önző? Vagy volt valami köztetek? Kicsit bővebben kifejthetnéd.

Nem megbántani nem akarod, te inkább nem mered neki elmondani hogy mi a hibája. Ami valószínű neked is van.

Ez a nem illünk össze szöveg meg marhaság. Azt akkor mondhatod el, ha nem tudtok összecsiszolódni, mert valamelyikőtökből hiányzik az empátia, tolerancia.

Tetszik neked egyáltalán?

Mit mondjál neki?

Az igazat. Őszinteségért nem fognak megkövezni.

2016. máj. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
15%

4-es.

Igazad van. A kérdező nem felnőtt agyilag. Éretlen. Vagy alacsony az érzelmi intelligenciája, nem tudja mivel bánt meg mást.

2016. máj. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

3: Nem bántod meg vele.


Figyelj, azért keres, mert az érdeklődés, figyelem, amit átadtál neki, benne megfogant, és növekszik. Ezen csak úgy tudsz "segíteni", ha a szemébe mondod a valódi érzéseidet. Akkor az is átmegy belé, megfogan, és zsigeri szinten érti meg, hogy nincs iránta párkapcsolati érdeklődésed.

Rám így hatnak a dolgok.

Azzal bántanak a legtöbbet, ha nem mondanak semmit, mert 4000 különböző variációt gyáértok magamnak arról évtizedeken át, hogy miért vagyok gáz.

Pedig csak egyetlen oka van annak, hogy nem jöttünk össze: amit az elutasító látott bennem, és az a4001. ok, amire magamtól nem is tudtam volna rájönni.

Spórold már meg ezt neki légyszi!

2016. máj. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Es mi volt a 4001. ok?
2016. máj. 1. 20:31
 9/10 anonim ***** válasza:

Az, hogy önzőnek tartod a lányt.

Én nem tudom, nekem nem mondták meg.

2016. máj. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
66%
Nincs olyan, hogy megbántani, kell tudj nemet mondani akár magyarázat nélkül is, nincs helye nemet mondáskor bűntudatnak!
2016. máj. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!