Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez ilyenkor normális, mindenki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez ilyenkor normális, mindenki így viselkedne? (elutasításnál az elutasító)

Figyelt kérdés

Történt, hogy Facebook-on megírtam egy lánynak ,hogy tetszik és járni szeretnék vele.tudom nem volt egy top ötlet de nem tudtunk találkozni és már nagyon ki kívánkozott belőlem.

Udvariasan de elutasított és legközelebb amikor találkoztunk úgy tett mintha semmi nem történt volna.

nekem furcsa volt az, hogy nem hozta fel a témát,hogy beszéljük meg (mert mégis csak kicsit személytelenül beszéltünk erről)kicsit furcsa is volt amikor összefutottunk

Ez nem szemrehányás mert é sem erőltettem a témát csak érdekel ti mit gondoltok erről.



2012. okt. 11. 14:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem kísérti a sorsot, mert sok ember nem nyugszik bele az elutasításba, és erőlteti a dolgot. Ez a lány örül, hogy te nem erőlteted.
2012. okt. 11. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen, én is így viselkednék, nagyon kínos lenne, ha meg akarnád beszélni. De amúgy mit akarsz megbeszélni azon, hogy "nem"?
2012. okt. 11. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Udvariasan elutasított, te udvariasan tudomásul vetted, erről a továbbiakban nincs mit beszélni. Ha neked kérdésed van, tedd fel neki. Alapvetően ha én elutasítok valakit, nem szívesen hozom utána kellemetlen helyzetbe azzal, hogy még fel is emlegetem neki...
2012. okt. 11. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Attól még hogy elutasított, attól nem kell kínosan éreznie magát meg végiglelkiznie utána a dolgot. Ettől még nem dől össze a világ, és valszeg az ő érzelmei megmaradtak ugyanilyennek, amilyenek voltak a nagy üzenet előtt.
2012. okt. 11. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Biztos igazatok van csak ilyen még nem fordult elő velem.mármint mindig személyesen intézem az ilyen dolgokat és ez volt az első hogy így írásban történt a vallomás,mert ugye szóban jobban meg lehet beszélni az ilyesmit
2012. okt. 11. 16:32
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát... Ha ilyen vágyad van, akkor legközelebb szóban próbálkozz és nincs ilyen probléma. :)
2012. okt. 13. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!