Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

TE mitől vagy férfi?

Figyelt kérdés

Férfiakat szeretném megkérni, hogy válaszoljanak :)

Nem az érdekel, hogy 'annak születtem', hanem hogy mennyiben próbálnak férfiasan viselkedni, kinézni, milyen adottságaik, tulajdonságaik vannak, amiktől ők igazán férfinek érzik magukat.


Nőket most megkérem, hogy ne válaszoljanak :) (Meg természetesen mindenki a maga nevében írjon, ne úgy, hogy 'tökmindegy mert a nőknek csak az férfias aki gazdag meg izmos')



2016. máj. 3. 15:44
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
33%
Lekeverek egy sallert, ha nincs időben vacsora.
2016. máj. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 opened paradise ***** válasza:
Nem próbálok önigazolást keresni erre. Pont ettől. Van aki csak mondogatja,meg berág,ha azt mondják,hogy "pasi". Aki az,az nem fogja ezt bizonygatni,annak látják,vagy sem,nem érdekli. És pont ez is teszi azzá.
2016. máj. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Nem kell bizonygatni, ez nem erről szól :) Csak kíváncsi vagyok, mitől látjátok magatokat annak.
2016. máj. 3. 15:49
 4/22 anonim ***** válasza:

Nem különösebben foglalkozok ilyesmikkel.

Vagyok amilyen vagyok, és kb pont le**arom, hogy melyik nő mennyire tart vagy nem tart férfiasnak.

Szerintem értelmetlen ez az egész és cseppet sem izgat ez a "felveszem a férfi álarcom és kibeba**ott férfiasnak mutatom magam, otthon meg a csajom se**be dug egy felcsatolhatóssal..."

-.-

30/F

2016. máj. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 opened paradise ***** válasza:
63%

Most nem a kérdésre mondtam:D

Hanem úgy egyébként.

2016. máj. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
36%

Ja és #2-re reagálva: engem pl kifejezetten idegesít és zavar ez a meglehetősen b**is érzetet keltő kifejezés: "pasi"

Valahogy inkább érezném magam b**inak vagy az áthallást követően "pisi"-nek, mikor ezt a kifejezést használja rám valaki...


#4 voltam

2016. máj. 3. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Én vállalom a gyengeségem és 3 ímbernek akarok megfelelni: magamnak, páromnak és senki másnak.
2016. máj. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 Titusztitusz ***** válasza:
Én kizárólag a vállas és "férfias" megjelenésü külsőmtöl, illetve a jó szexuális teljesítményeim okán szoktam magamat férfinek érezni...
2016. máj. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Ha belenézel a boxerembe, akkor megtudod.
2016. máj. 3. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
75%

Heti ötször 10 órát lehúzok egy rémálom helyen úgy, hogy nem rinyálok, nem panaszkodom, hanem elfogadom, hogy ez a kötelességem és igyekszem a lehető legjobb tudásom szerint helytállni. Nem könyörgök senkinek, nem kérek személyre szabott ellátást, nem követelek előjogokat, azonban a már meglévő jogaimat és lehetőségeimet nem engedem, hogy bárki is korlátozza, ha esetleg ezt meg is próbálja valaki, akkor az ellen hathatósan fellépek és legyalulom, mint egy fej káposztát. Apja helyett apja vagyok egy fiúnak, önállóságra, becsületességre, őszinteségre és magabiztosságra nevelem, megadok neki mindent, amire szüksége van, azonban nem tartom rózsaszín buborékban, épp ellenkezőleg, megmutatom neki a világ nem túl szép oldalait is, ahogy nem szolgálom ki minden kis passzióját, de ettől függetlenül megadom neki a lehetőséget arra, hogy az általa áhított dolgokat önerőből elérje. Nem vagyok senki szolgája, nem vagyok senki kutyája, ahogy nekem sincs se szolgám, se kutyám, mármint ember kutyám, ugató és büdöset fingó állat kutyám az van. Az én akaratom érvényesül az én házamban, mindenki más hozzám alkalmazkodik, éppen amiatt nem hozok olyan döntéseket, amikről tudom, hogy kényelmetlenek másoknak, de ettől függetlenül fegyelmet és rendet várok el, aki erre képtelen azt pedig megbüntetem. Más házában tisztelettudó vagyok és elfogadom az ottani szabályokat, egészen addig, amíg azok engem emberként kezelnek, ahogy azt én is teszem az én vendégeimmel.

Ez vagyok én. Egy férfi.

2016. máj. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!