Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy nekem tetsző eladócsajn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nekem tetsző eladócsajnál rendszeresen vásárolok, azzal elnyerhetem a szimpátiáját, vagy csak idegesitő leszek a számára?

Figyelt kérdés
Vagy pedig közömbös marad irántam aztán is a lány, és csak egy egyszerű vásárlóként fog rám tekinteni?

#vásárlás #szimpátia #eladócsaj #kifejezás
2016. máj. 3. 21:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Hacsak nem kezdesz ki vele direktben vagy nem kezdesz el vele beszélgetni, te is egy vásárló leszel neki a sokból, akikre másnap már nem is emlékszik.
2016. máj. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem fog neki tetszeni, hogy plusz melót csinálsz neki egy csomag rágóval. :D
2016. máj. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Fel fog ismerni, de csak egy leszel a sokból.


24/F

2016. máj. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha alapból nem vagy neki szimpi, ettől nem leszel az.
2016. máj. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 opened paradise ***** válasza:
100%
Nem a vásárlások számától fog függni. Az csak a továbbiakban segíthet.
2016. máj. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem állsz le vele beszélgetni közbe csak oda mész vásárolni akkor csak egy leszel a sok közül..
2016. máj. 3. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Kicsi gesztusokkal jelezd neki hogy neked tetszik! Én is pénztáros coltam és a lányom apját így ismertem meg! Dicsérd meg hogy milyen jól néz ki ma meg hasonlók!! Dicserd meg a szemét ha észre veszel rajta kisebb változásokat is mondjuk ha másik fülbevalót visel meg ilyen aproságokat is meghegyezhetsz neki! És látni fogod a reakciókból hogy közömbös vagy e neki!
2016. máj. 3. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
85%

Vásárlóként tekint rád.

Többet kell lépned... pl kérd meg, hogy írja rá a telszámát a blokkra vagy valami... kreatívkodj! :)

2016. máj. 4. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Csak azért, mert nála vásárolsz, max. akkor, ha többen vannak, mehetnél máshoz is, és teljesítménybéres/jutalékos. Minden más esetben inkább közömbös... max. akkor van esély, ha egy nagyon eldugott kisbolt, ahol senki sem jár. Mert másképp nem fog rád emlékezni annyi vásárló között.


Ha tetszel neki, inkább kérdezz rá. Az a legbiztosabb módja, hogy kiderítsd.

2016. máj. 4. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Én is pénztáros voltam a törzsvásárlóim mindig megjegyeztem :)

Nyugodtan kezdj el vele beszélgetni, kérdezd meg,h sok,vane még a műszakból pl ha rágót veszel meg is kínálhatod, nem fogja elfogadni vszinüleg,de imponálni igen sztem. Sok sikert, 24 N

2016. máj. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!