Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Tudnátok helyeket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Tudnátok helyeket mondani munkahelyen, sulin, bulin kívül ahol szerintetek érdemes lehet egy fiúnak leszólítani egy neki tetsző lányt? Ti hol ismerkedtetek meg a pasitokkal? 21/F

Figyelt kérdés
Nekem az a tapasztalatom hogy az utcán megijednek a lányok ha idegen ember leszólítja őket.

2016. márc. 22. 13:43
 1/5 anonim ***** válasza:

Könyvtár, kávézó, pláza, klubbok, rendezvények.

Honfoglalón :D

2016. márc. 22. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Bármilyen közösségi tér. Az utca is lehet megfelelő hely, de ne csak úgy random menj oda nőkhöz, hogy szia tetszel, hanem legyen valami indok, bármilyen mondvacsinált is. Pl. útbaigazítást kérni, vagy hasonló.

Én személy szerint online játékban ismertem meg páromat. :)

2016. márc. 22. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Edzés, templom, színház, kutyasétáltatás, közös hobbi. Az utcán leszólítás szerintem se jó ötlet.
2016. márc. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ėn kávėzóban dolgoztam,a (már) fėrjem rendszeresen,járt be kávėzni,1ėvig a nevėt sem tudtam!Elhivott vacsorázni ,nemet mondtam!Elkėrte a számomat,nem adtam meg,erre leirta a saját számát,ott hagyta..... 5ėve együtt vagyunk,1ėve házasodtunk! :-)
2016. máj. 11. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én egy táborban ismertem meg a volt barátom. Egyszer megpróbált beszélgetni velem egy srác a buszon, nagyon kedves, de annyira nem számítottam rá, hogy köpni-nyelni nem tudtam, így nem lett belőle semmi. Egy időben próbálkoztam Tinderen... Hát nem ajánlom azt az appot. Én a helyedben eljárnék társastáncolni, vagy nyelviskolába, esetleg valamilyen szakkörbe. 17/l
2016. jún. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!