Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők! Volt már olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Volt már olyan, hogy azért utasítottatok vissza egy pasit, mert túl jól nézett ki?

Figyelt kérdés

2016. máj. 4. 23:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
56%
Ilyen nő nincs a világon...
2016. máj. 4. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
94%

Csak nem en ihlettem a kerdest? :D tegnap beszelgettem itt errol par emberrel.


Szoval, ja.


23L

2016. máj. 4. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Hogy nézhet valaki túl jól ki? Pláne egy fiu, egy fiunak nincsen smink lehetőség, mellesleg nemsok Jeff Seid vagy Zyzz járkál az utcán vagy máshol, max szétkokszolva csomó egészségügyi bajjal csórón.
2016. máj. 4. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
97%
Túl jól kinézni csak koksszal lehet? Ember tedd már le a két kilós súlyzódat, és nézzél körbe a világban.
2016. máj. 5. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen, egyszer. Bár nem tudom ez számít-e. Egy alkalommal este az utcán rámköszönt egy eszméletlenül jó pasi, én meg pókerarccal elsétáltam mellete, 3 okból:

1. Nem szeretem ha az utcán csak úgy rámköszöngetnek, még valami nagyon alap duma se, semmi, csak ennyi, hogy szia... Most ezzel mit kezdjek?

2. Túl szép volt, hogy igaz legyen.

3. Pasim volt (aki megvan azóta is, bár épp akkor mosolyszünet volt köztünk, szakítás gyanús volt az ügy)

Meg társasággal volt, még vagy három srác sasolta, hogy most ebből mi lesz, nekem meg amúgy se volt ott az agyam... Még ha komolyan szeretett is volna valamit, pont tőlem, és nem bármelyik szembejövő lánytól, ő egy 10-es hapsi volt, én meg egy 6-os csaj, még ha volt is benne egy sör, rajtam meg korrektor+szempillaspirál, még így is annyira abszurd volt... Tudom, jó hülye vagyok, legalább egy kicsit elnézegethettem volna, vagy valami... :D

21n

2016. máj. 5. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
72%
Nem, sot:-))Nekem nagyon ritkan tetszik 10/10-es srac, altalaban a karakteresebb, kevesbe szep pasikra bukom:-))Ennek ellenere ket szuperjopasi volt az eletemben, mindkettot elhagytam, mert en mindenkit elhagyok, igy vagyok bekotve:-)
2016. máj. 5. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Soha!

N

2016. máj. 5. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Maximum mediterrán országban volt olyan,hogy ilyen kaliberű pasi rámmosolygott,de ennyi,nem lett több. A fordítottja történt meg,de nem azért,mert egy fiatalkori Michelle Pfeiffer lennék vagy Eva Mendes-ki milyen nő párti,aszerint válogatja-.
2016. máj. 5. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

En pasi vagyok, mar tobbszor voltam olyan helyzetben, hogy nem mert ismerkedni velem a holgy, pedig naon szeretett volna. Olyan is volt aki sokaig el sem hitte, hogy kialakult koztunk testi kapcsolat stb es mindig olyan "rajongas" erzetet kaptam.

Sztem vannak olyan pasik akik a nagyon vonzo kategoriaba sorolhatok. Sosem ertettem azokat a ferfiakat akik ugy gondolkodnak h a no valaszt mindig stb. En szeretek valasztani donteni es sztem tok mind1 h vkinek mi van a laba kozt. Azt h kit sikerul fekszednie vkinek ne a prekoncepciok hatarozzak mar meg..

Na mind1 :)

2016. máj. 5. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
29%

Igen. Nem szeretem a feltuno pasikat. Nem tetszik, ha tapadnak ra a nok .

N

2016. máj. 5. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!