Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kinek milyen tapasztalatai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek milyen tapasztalatai vannak arról amikor egy volt párotokkal vagy egy olyan emberrel találkoztok akiket ti utasítottatok/vagy ő utasított vissza titeket?

Figyelt kérdés
A hangulatra,és ugy összeségben az egészre gondolok.
2012. ápr. 20. 22:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

POKERFACE történik

aztán NOTHING TO DO HERE

2012. ápr. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
hát engem aki visszautasított eléggé kerül, bár már nem érdekel, azért én is kellemetlenül érzem magam a társaságában..
2012. ápr. 20. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Páran már visszautasítottak. Egyszerűen nem foglalkozok velük utána. Ha látom az utcán nem beszélek vele csak köszönök.
2012. ápr. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

itt is vannak fokozatok. ha csak szimplán tetszett a csaj akkor nem érzem magam kényelmetlenül, mondhatni nem hat meg a dolog. viszont volt már olyan, hogy lány ismerősömről volt szó akit baromira kedveltem. hát, ott egyből vége is lett a "barátságnak". ő is került én meg őt pláne. így sok idő elteltével sem egy magasztos pillanat amikor véletlenül összefutunk. pár másodpercre ránézek egy "szia" és már ott sem vagyok.

szóval ez is erősen szituáció függő.

2012. ápr. 21. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én a volt párommal nyugiban szakítottam, ha meglátnám véletlenül (nem lakik a közelben) valszeg csak köszönnék, hogy szia miújság?
2012. ápr. 23. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!