Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lanyok mit reagalnatok ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok mit reagalnatok ha a ferfi megmondja neked hogy o sub es imad szolgalni?

Figyelt kérdés
2016. máj. 5. 09:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Te mit reagálnál egy beteg állatra?
2016. máj. 5. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
95%
Kitakaríthatja a fürdőszobát. És az ablakokat is lemoshatja. Ha nem lesznek szépek büntetésből vasalni fog.
2016. máj. 5. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
78%
Én megköszönném, hogy ezt elmondta, és hogy ezután akkor ne pazaroljuk egymásra az időnket, keressünk mindketten olyan társat, akivel összeillünk. Nekem az ilyesmi nagyon nem jön be és nem is tudok mit kezdeni vele, szóval felejtős lenne.
2016. máj. 5. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az elettarsammal majdnem minden hazimunka kezdemenyezese szerepjatek szexbe fullad, igy rohad a kosztol a lakas es rendetlenseg van. Szoval napi 8 oraban tudna nalunk a Kerdezo takaritani, mosni , fozni es rendetrakni. :) ( Bar szerintem parkapcsolatban gondolkodik.)


Csodasak az ilyen emberek! Remelem minimum 15 fiu gyereked lesz es ebben a szellemben no fel. Ne fogd vissza Magad es takarits kedvedre. Rengetegen orulnenek ilyen pasinak a korulottemlevok parkspcsolatban.

N

2016. máj. 5. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
1-es akkor ugye minden sub nő=egy perverz állattal????
2016. máj. 5. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én nem hinném el, nem láttam még ilyet, nem is hallottam ilyesmiről. Ha a randipartnerem előállna ilyennel, vonnék egyet a vállamon és beszélgetnék tovább, azt gondolám, hogy csak szivat.
2016. máj. 5. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!