Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Házinyúlra nem lövünk, avagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házinyúlra nem lövünk, avagy mi a fenét kezdjek ebben a szituációban, ti hogyan reagálnátok? (több lenn)

Figyelt kérdés

Na szóval, meglehetősen megkedveltem egy osztálytársamat(nagy osztály, amiben nem tartozunk ugyanazon baráti körhöz, de jóban vagyunk, meg van közös faktunk, meg poénjaink), ami lassan de biztosan kiidegel:

Ami azt illeti, most tapasztalom először, hogy milyen nem csak fizikailag vonzódni valakihez, és emiatt tényleg nem tudom mihez kapjak.

A házinyúlra nem lövünk elv miatt, nagyon óvatosan kezelem a témát, mert ha valami csoda folytán összejönnénk, akkor is úgymond közszájon forogna minden egyes kis interakciónk; amennyiben ha szétmennénk akkor pedig széthúzásra adna okot (meg marha üdítő lenne mindennap találkozni utána). Nem is tudom melyiktől ver le jobban a víz.

Anno amikor Ámor nyilait félre téve, mélyen a szemembe nézett, aztán nemesegyszerűséggel gyomorszájon vágott, és egy "later looser!!"-rel ott hagyott szenvedni (vagyis amikor rádöbbentem a saját érzéseimre) jegeltem a témát, reménykedve, hogy csak múló fellángolás, 1-2 hét/ hónap és túl vagyok rajta..

Nos ez az állapot már vagy 5 hónapja tart, és nem tudom mihez kezdjek:

Terítsem a lapjaim, és megfelelő időzítéssel nyögjem be, hpgy tetszik?


A végtelenségig szórakázzam, a "finom jelzésekkel" ?


Vagy hagyjam az egészet, ha ennyit kibírok, bírok én többet is, alapon?



2016. márc. 30. 21:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha nem értelmezem teljesen félre, próbálkozrál nála már korábban is,de elutasított..a te érzéseid nem változtak iránta,de honnan tudod,hogy övé igen? Szerintem amit írtál az elején, az egy biztos friendzonet jelent,és hacsak nem vettél észre apró jeleket (pl hogy néz amikor "nem látod",vagy változást ha veled beszél..keresi a szemkontaktot, piszkálja a haját,stb),akkor még 5 hónap után is csak egy barátként tekint rád (barátja pedig rengeteg lehet az embernek).. szóval rajtad múlik szerintem, ha úgy érzed nem bírod ki ezt a helyzetet,akkor terítsd a lapjaidat, így tudni fogod hogy érez irántad (jó időzítés alatt mit értesz? Mi lenne szerinted egy jó időzítés?)..de ha ezt választod,lehet hogy fájni fog, lehet hogy sokáig fognak kínozni az emlékek, de legalább nincs az hogy egy illúzióban reménykedsz.. én csak akkor ajánlom a nyílt lapokkal játszást,ha mindenképp tudni akarod az igazságot,és felkészültél az esetleges következményekre.. én, bocsáss meg a pesszimizusért, zakót érzek, de ki tudja, az is lehet hogy neked lesz szerencséd ;)

Vagy úgy döntesz hogy hagyod az egèszet, egyrészt ha kibírtál ennyit,kibírsz többet alapon,másrészt biztos lehetsz benne, hogy lesz még lány az életedben aki hasonló érzéseket fog kiváltani belőled.. ha a kockázat helyett inkább a biztosra akarsz menni és megkíméléd magad,akkor azt javaslom,hogy próbáld túltenni magad rajta valahogy..biztos hogy nem lesz könnyű, hisz ugyanúgy az osztálytársad lesz egy darabig, ugyanúgy a barátjának fog tartani, csak nálad kell kihúnyia a szikrának.. hogy hogyan, arra sajnos neked kell rájönnöd, èld tovább az életed,aztán majd lesz valahogy..

Amúgy azt nem írtad hanyadikosok vagytok, de ha ez az utolsó évetek akkor mondjuk tényleg nincs veszteni valód..a vége valószínű ugyanaz lesz, de legalább nem fog nyomasztani..

2016. márc. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Oh, szó sincs elutasításról(legalábbis nem nyíltan), néha hülyülünk, vagy valami komolyabbról beszélgetünk, meg ilyesmi (én meg magamban topogok, hogy mi legyen; nem szeretem túl nyíltan mutatni az érzéseimet, úgyhogy valószínűleg nem sejti a dolgot)

11.esek vagyunk.

Jah, és én meg 18/L


Nincsenek illúzióim, de ha beszélünk akkor általában szinte végig a szemembe néz, köszönésnél mondja a keresztnevemet (amit senkimásnál nem

szokott, és folyton vigyorog nekem mint egy fakutya...

2016. márc. 30. 22:44
 3/3 anonim ***** válasza:

Akkor mégiscsak sikerült teljesen félre értelmeznem,azt hittem fiú vagy lol

Így már más a helyzet,ugyanis ha egy fiú (hacsak nem alfahím,akinek egy ujjára 3 lány jut) nem szokta visszutasítani egy lány közeledèsét.. érdekes,de nekem az a tapasztalatom hogy ez így van.. azok a jelek amiket leírtál,jelenthetik szerintem hogy a fiúnak sem lennél közönbös,de lehet hogy nem mer lépni.. szerintem mindenképp kapcsolj egy fokozattal feljebb, így talán ő is veszi a lapot(szerintem fokozatosan haladj,ne egyből terítsd ki az összes lapod..fokozatosan,de határozottan) :)

2016. márc. 30. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!