Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Más társkeresőkön is ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más társkeresőkön is ilyen durva a helyzet?

Figyelt kérdés

Ahol én fent vagyok, ott most megnézegettem véletlenszerűen sok srác adatlapját, és van ilyen fül, hogy statisztika, és átlagban mindenkire 20-40 között kattintottak rá eddig, aztán megnéztem az egyémet, 9520... Ez brutális. Pedig én elég átlagos lány vagyok, és egyik képemen sincs kirakva semmim, sminkelni is alig szoktam.


Ennyire kevés nő van fent, vagy mindenki csak válogat/várja, hogy ráírjanak?


2016. máj. 5. 17:35
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Már ne haragudj, de társkeresőn mit vártál? Élvezd ki, örülj neki.
2016. máj. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%
Keves a no es azok se irnak vissza el se olvassak a levelet es megcsak a profilra se neznek ra... Nemtudom mi alapjan dontenek mar arra tippelek erzik az uzenet illatat... Regebben mindenkinek szemelyre szolo uzenetet kuldtem aztan miutan 20 bol egyre erkezett valasz feladtam...
2016. máj. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
79%
Na ha valahol, hát a társkereső oldalakon tényleg férfitöbblet van.
2016. máj. 5. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Bírom amikor az ego növelést ilyen "ártatlan" kérdésként próbálják előadni, ilyen volt amikor kiírta a srác,hogy ő bizony nem élvezett el 1 óra alatt ez most gond vagy ő most jó? Brühühü! Biztos azt várod,hogy majd írjanak itt neked, hogy jó nő vagy meg biztos tetszel a pasiknak.
2016. máj. 5. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
napi 50 levél mellett nem fognak nézelődni az adatlapok között.
2016. máj. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kb tízszer annyi ferfi van fent mint no! S igen a nők válogatnak kinek írnak vissza. De majd egy kis idő múlva te is rájössz, hol van a problema.
2016. máj. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Valószínűleg, nem véletlen, hogy kevés a nő.
2016. máj. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!